Szűrés ár szerint
Szűrés csaptelep, radiátor szín szerint
Szűrés mosdó anyaga szerint
- Egyéb 4
- Öntött márvány 145
- Porcelán 37
- Üveg 3
Szűrés mosdó típusa szerint
- Beépíthető 93
- Fali 32
- Önálló 5
- Ráültethető 88
Szűrés wc, bidé típusa szerint
- Álló 9
- Fali 20
- Monoblokkos 7
Marmy BERGAMO SLIM dupla mosdó 140×46 cm
Készleten
159.000 Ft
Cikkszám:
80 8131 14 42 10
| Tömeg | 23.5 kg |
|---|---|
| Szélesség | 140 cm |
| Mélység | 46 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy BERGAMO SLIM mosdó 1 medence 120×46 cm
Készleten
119.000 Ft
Cikkszám:
80 8129 12 11 10
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 120 cm |
| Mélység | 46 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy BERGAMO SLIM mosdó 100×46 cm
Készleten
99.000 Ft
Cikkszám:
80 8128 10 11 10
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 100 cm |
| Mélység | 46 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy BERGAMO SLIM mosdó 60×46 cm
Készleten
59.000 Ft
Cikkszám:
80 8125 06 11 10
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 60 cm |
| Mélység | 46 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy BERGAMO SLIM mosdó 70×46 cm
Készleten
69.000 Ft
Cikkszám:
80 8189 07 11 10
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 70 cm |
| Mélység | 46 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy BERGAMO SLIM mosdó 80×46 cm
Készleten
79.000 Ft
Cikkszám:
80 8126 08 11 10
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 80 cm |
| Mélység | 46 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy BERGAMO SLIM mosdó 90×46 cm
Készleten
89.000 Ft
Cikkszám:
80 8127 09 11 10
| Tömeg | 14.5 kg |
|---|---|
| Szélesség | 90 cm |
| Mélység | 46 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy BOB mosdó 44×22 cm
Készleten
39.000 Ft
Cikkszám:
6 301 20 04 31 18
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 44 cm |
| Mélység | 22 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Fali, Ráültethető |
Marmy BOLOGNA mosdó 1 medence 1 csaplyuk 100×42 cm
Készleten
108.000 Ft
Cikkszám:
6 229 05 10 11 18
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 100 cm |
| Mélység | 42 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Fali, Ráültethető |
Marmy BOLOGNA mosdó 1 medence 2 csaplyuk 100×42 cm
Készleten
108.000 Ft
Cikkszám:
6 229 04 10 12 18
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 100 cm |
| Mélység | 42 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Fali, Ráültethető |
Marmy BOLOGNA mosdó 42×36 cm
Készleten
56.000 Ft
Cikkszám:
6 229 04 04 11 18
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 42 cm |
| Mélység | 36 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Fali, Ráültethető |
Marmy BOLOGNA mosdó 50×42 cm
Készleten
66.000 Ft
Cikkszám:
6 229 05 05 11 18
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 50 cm |
| Mélység | 42 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Fali, Ráültethető |