Mind a(z) 8 találat megjelenítve
Marmy ASPEN mosdó 70×46 cm
Készleten
79.000 Ft
Cikkszám:
80 7257 07 11 10
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 70 cm |
| Mélység | 46 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy BELLAGIO mosdó 70×46 cm
Készleten
120.000 Ft
Cikkszám:
80 7740 07 11 10
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 70 cm |
| Mélység | 46 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Fali, Ráültethető |
Marmy BERGAMO SLIM mosdó 70×46 cm
Készleten
69.000 Ft
Cikkszám:
80 8189 07 11 10
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 70 cm |
| Mélység | 46 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy BOLOGNA mosdó 70×42 cm
Készleten
79.000 Ft
Cikkszám:
6 229 05 07 11 18
| Tömeg | 15.5 kg |
|---|---|
| Szélesség | 70 cm |
| Mélység | 42 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Fali, Ráültethető |
Marmy CREMONA mosdó 70×46 cm
Készleten
85.000 Ft
Cikkszám:
80 6978 07 11 10
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 70 cm |
| Mélység | 46 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy CRYSTAL mosdó 70×46 cm
Készleten
75.000 Ft
Cikkszám:
80 7718 07 11 10
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 70 cm |
| Mélység | 46 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy LISETTE mosdó 70×45 cm
Készleten
66.000 Ft
Cikkszám:
6 229 21 07 11 18
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 70 cm |
| Mélység | 45 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy SAVONA mosdó 70×45 cm
Készleten
78.000 Ft
Cikkszám:
6 229 37 07 11 18
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 70 cm |
| Mélység | 45 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Ráültethető |