1–12 termék, összesen 16 db
Mapei Eco Prim Grip Plus tapadó híd 1 kg
Készleten
5.192 Ft
Cikkszám:
1560130
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Márka | Mapei |
| Kiszerelés | 1 kg |
Mapei Eco Prim Grip Plus tapadó híd 10 kg
Készleten
28.356 Ft
Cikkszám:
1560110
| Tömeg | 10 kg |
|---|---|
| Márka | Mapei |
| Kiszerelés | 10 kg |
Mapei Eco Prim Grip Plus tapadó híd 5 kg
Készleten
15.378 Ft
Cikkszám:
1560105
| Tömeg | 5 kg |
|---|---|
| Márka | Mapei |
| Kiszerelés | 5 kg |
Mapei Primer G alapozó 1 kg
Készleten
3.765 Ft
Cikkszám:
020131J
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Márka | Mapei |
| Kiszerelés | 1 kg, 10 kg, 25 kg, 5 kg |
Mapei Primer G alapozó 10 kg
Készleten
27.156 Ft
Cikkszám:
020110
| Tömeg | 10 kg |
|---|---|
| Márka | Mapei |
| Kiszerelés | 10 kg |
Mapei Primer G alapozó 25 kg
Készleten
63.008 Ft
Cikkszám:
020125
| Tömeg | 25 kg |
|---|---|
| Márka | Mapei |
| Kiszerelés | 25 kg |