Mind a(z) 7 találat megjelenítve
Marmy ANGELINA mosdó 81×46 cm
Készleten
72.000 Ft
Cikkszám:
6 229 03 08 11 18
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 81 cm |
| Mélység | 46 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy ASPEN mosdó 80×46 cm
Készleten
89.000 Ft
Cikkszám:
80 7258 08 11 10
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 80 cm |
| Mélység | 46 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy BELLAGIO mosdó 80×46 cm
Készleten
130.000 Ft
Cikkszám:
80 7741 08 11 10
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 80 cm |
| Mélység | 46 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Fali, Ráültethető |
Marmy BERGAMO MAX mosdó 80×46 cm
Készleten
99.000 Ft
Cikkszám:
80 8135 08 11 10
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 80 cm |
| Mélység | 46 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Fali, Ráültethető |
Marmy BERGAMO SLIM mosdó 80×46 cm
Készleten
79.000 Ft
Cikkszám:
80 8126 08 11 10
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 80 cm |
| Mélység | 46 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy CLAUDIA mosdó 80×48 cm
Készleten
79.000 Ft
Cikkszám:
6 229 11 08 11 18
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 80 cm |
| Mélység | 48 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy CREMONA mosdó 80×46 cm
Készleten
95.000 Ft
Cikkszám:
80 7245 08 11 10
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 80 cm |
| Mélység | 46 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |