Szállítás: 2-3 munkanap
Biztonságos bankkártyás fizetés
Törésbiztos csomagolás
Szakmai segitségnyújtás
Népszerű termékkategóriák
Kiemelt burkolatok
Keramika Kanjiža Feeling Beige 30×60 cm padlóburkoló
Készleten
7.790 Ft
| Tömeg | 19.32 kg |
|---|---|
| Méret | 30×60 cm |
| Márka | Keramika Kanjiža |
NEXE VERONA CHIARO 25×50 FALBURKOLÓ Kifutó!
Készleten
4.317 Ft
| Tömeg | 27 kg |
|---|---|
| Márka | Nexe Keramika |
| Méret | 25×50 cm |
Keramika Kanjiža Cement Bone 59×59 Ret. padlóburkoló
Készleten
8.990 Ft
| Tömeg | 26.92 kg |
|---|---|
| Méret | 59×59 cm |
| Márka | Keramika Kanjiža |
Keramika Kanjiža Vega Crema 29,5×59 cm Ret. padlóburkoló
Készleten
8.190 Ft
| Tömeg | 21 kg |
|---|---|
| Méret | 29,5×59 cm |
| Márka | Keramika Kanjiža |
Marmy termékek ingyenes szállításal
Prémium minőségű olasz mosdók és zuhanytálcák
Legnépszerűbb termékek
AREZZO design VERMONT soft close wc tető (HDA277)
Készleten
28.900 Ft
Cikkszám:
AR-VSC
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Márka | Arezzo |
AREZZO design ROCKWALL WHITE törölközőszárító radiátor
Készleten
109.800 Ft
Cikkszám:
AR-RO11050W
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Márka | Arezzo |
| Csaptelep, Radiátor szín | Fényes fehér |
AREZZO design CUBEFIELD falsík alatti bidé csaptelep kézizuhannyal, fekete
Készleten
63.000 Ft
Cikkszám:
AR-4407B
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Márka | Arezzo |
| Csaptelep, Radiátor szín | Matt fekete |