Mind a(z) 8 találat megjelenítve
Marmy ADEN mosdó 58×34 cm
Készleten
88.000 Ft
Cikkszám:
80 7649 06 10 10
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 58 cm |
| Mélység | 34 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy AIDA mosdó 50×39 cm
Készleten
79.000 Ft
Cikkszám:
80 8034 05 10 10
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 50 cm |
| Mélység | 39 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy MARA mosdó 50×37 cm
Készleten
52.000 Ft
Cikkszám:
6 229 23 05 10 18
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 50 cm |
| Mélység | 37 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy MILENA mosdó 50×37 cm
Készleten
52.000 Ft
Cikkszám:
6 229 27 05 10 18
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 50 cm |
| Mélység | 37 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy NERO-IN mosdó 58×37 cm
Készleten
116.000 Ft
Cikkszám:
80 7401 06 10 10
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 58 cm |
| Mélység | 37 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy ORFEUM-IN mosdó 58×38 cm
Készleten
116.000 Ft
Cikkszám:
80 7346 06 10 10
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 58 cm |
| Mélység | 38 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy SARA mosdó 55×36 cm
Készleten
52.000 Ft
Cikkszám:
6 229 36 06 10 18
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 55 cm |
| Mélység | 36 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy SIMONA mosdó 55×37 cm
Készleten
52.000 Ft
Cikkszám:
6 229 40 06 10 18
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 55 cm |
| Mélység | 37 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |