1–12 termék, összesen 50 db
Szűrés ár szerint
Szűrés márka szerint
Fali Fürdőszobai Oszlopszekrény – ICP 2520
Készleten
67.990 Ft
Cikkszám:
2520
| Tömeg | 31 kg |
|---|---|
| Méretek | 18 × 25 × 140 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Fali Fürdőszobai Oszlopszekrény – ICP 2521
Készleten
67.990 Ft
Cikkszám:
2521
| Tömeg | 31 kg |
|---|---|
| Méretek | 18 × 25 × 140 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Fali Fürdőszobai Oszlopszekrény – ICP 3012 WOODEN
Készleten
67.990 Ft
Cikkszám:
3012
| Tömeg | 31 kg |
|---|---|
| Méretek | 30 × 30 × 120 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Fali fürdőszobai oszlopszekrény ICP 3012MB – Matt fekete
Készleten
113.490 Ft
Cikkszám:
3012mb
| Tömeg | 31 kg |
|---|---|
| Méretek | 30 × 30 × 120 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Fali fürdőszobai szekrény – Push-to-Open mechanizmussal (PS011+21044)
Készleten
58.890 Ft
Cikkszám:
ps011-21044
| Tömeg | 31 kg |
|---|---|
| Méretek | 15 × 25 × 120 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Fiókos fürdőszobai falipult – ICP 3046-1
Készleten
29.390 Ft
Cikkszám:
3046-1
| Tömeg | 31 kg |
|---|---|
| Méretek | 30 × 46 × 20 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Fiókos fürdőszobai falipult – ICP 3046-2
Készleten
29.390 Ft
Cikkszám:
3046-2
| Tömeg | 31 kg |
|---|---|
| Méretek | 30 × 46 × 20 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Forgatható fürdőszobai oszlopszekrény BLAKE 2525MB – Matt fekete
Készleten
136.190 Ft
Cikkszám:
2525mb
| Tömeg | 31 kg |
|---|---|
| Méretek | 25 × 25 × 150 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Forgatható fürdőszobai oszlopszekrény GIZELLE 2525
Készleten
136.190 Ft
Cikkszám:
2525
| Tömeg | 31 kg |
|---|---|
| Méretek | 25 × 25 × 150 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Fürdőszobai fali oszlopszekrény – AMO 2519-80
Készleten
40.690 Ft
Cikkszám:
2519-80
| Tömeg | 31 kg |
|---|---|
| Méretek | 18 × 25 × 80 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Fürdőszobai fali oszlopszekrény – ANIELA 2517-80
Készleten
40.690 Ft
Cikkszám:
2517-80
| Tömeg | 31 kg |
|---|---|
| Méretek | 18 × 25 × 80 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Fürdőszobai fali oszlopszekrény – ICP 35160WOODEN
Készleten
90.690 Ft
Cikkszám:
35160
| Tömeg | 31 kg |
|---|---|
| Méretek | 30 × 35 × 160 cm |
| Márka | Inter Ceramic |