13–24 termék, összesen 50 db
Szűrés ár szerint
Szűrés márka szerint
Fürdőszobai Fali Oszlopszekrény Simon ICP 3030125-039
Készleten
67.990 Ft
Cikkszám:
3030125-039
| Tömeg | 31 kg |
|---|---|
| Méretek | 30 × 30 × 125 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Fürdőszobai fali pult fiókkal – ICP 3046-3
Készleten
29.390 Ft
Cikkszám:
3046-3
| Tömeg | 31 kg |
|---|---|
| Méretek | 30 × 46 × 20 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Fürdőszobai LED-es Tükrös Oszlopszekrény – ICP 40120
Készleten
113.490 Ft
Cikkszám:
40120
| Tömeg | 31 kg |
|---|---|
| Méretek | 15 × 120 × 40 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Fürdőszobai oszlopszekrény – ICP 30120-1
Készleten
67.990 Ft
Cikkszám:
30120-1
| Tömeg | 31 kg |
|---|---|
| Méretek | 30 × 30 × 120 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Fürdőszobai oszlopszekrény – ICP 30120-2
Készleten
67.990 Ft
Cikkszám:
30120-2
| Tömeg | 31 kg |
|---|---|
| Méretek | 30 × 30 × 120 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Fürdőszobai oszlopszekrény – ICP 30120-3
Készleten
67.990 Ft
Cikkszám:
30120-3
| Tömeg | 31 kg |
|---|---|
| Méretek | 30 × 30 × 120 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Fürdőszobai oszlopszekrény – ICP 3012W (Fényes fehér)
Készleten
70.290 Ft
Cikkszám:
3012
| Tömeg | 31 kg |
|---|---|
| Méretek | 30 × 30 × 120 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Fürdőszobai oszlopszekrény – ICP 3080-1
Készleten
61.190 Ft
Cikkszám:
3080-1
| Tömeg | 31 kg |
|---|---|
| Méretek | 30 × 30 × 80 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Fürdőszobai oszlopszekrény – ICP 3080-2
Készleten
61.190 Ft
Cikkszám:
3080-2
| Tömeg | 31 kg |
|---|---|
| Méretek | 30 × 30 × 80 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Fürdőszobai oszlopszekrény – ICP 3080-3
Készleten
61.190 Ft
Cikkszám:
3080-3
| Tömeg | 31 kg |
|---|---|
| Méretek | 30 × 30 × 80 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Fürdőszobai oszlopszekrény – ICP 3330
Készleten
67.990 Ft
Cikkszám:
3330
| Tömeg | 31 kg |
|---|---|
| Méretek | 33 × 30 × 140 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Fürdőszobai oszlopszekrény – ICP 5030-1
Készleten
113.490 Ft
Cikkszám:
5030-1
| Tömeg | 31 kg |
|---|---|
| Méretek | 30 × 50 × 120 cm |
| Márka | Inter Ceramic |