1–12 termék, összesen 40 db
Szűrés ár szerint
Szűrés márka szerint
Álló PVC fürdőszobai szekrény mosdó nélkül – ICP 5077
Készleten
45.190 Ft
Cikkszám:
5077
| Tömeg | 31 kg |
|---|---|
| Méretek | 40 × 55 × 70 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
ANELIA ICP 6020W – Falra szerelhető, kompakt fürdőszobai szekrény fehér PVC kivitelben, színválasztási lehetőséggel
Készleten
51.990 Ft
Cikkszám:
6020W
| Tömeg | 31 kg |
|---|---|
| Méretek | 46 × 60 × 20 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
ANELIA ICP 8020W – Falra szerelhető fehér PVC fürdőszobai szekrény, halk záródású fiókkal
Készleten
56.590 Ft
Cikkszám:
8020W
| Tömeg | 31 kg |
|---|---|
| Méretek | 46 × 80 × 20 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Extra széles, modern fürdőszobai szekrény – ICP 4540-120
Készleten
136.090 Ft
Cikkszám:
4540-120
| Tömeg | 31 kg |
|---|---|
| Méretek | 45 × 120 × 40 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Falra szerelhető fürdőszobabútor AREZZO 8045 WOODEN
Készleten
136.090 Ft
Cikkszám:
8045
| Tömeg | 31 kg |
|---|---|
| Méretek | 45 × 80 × 55 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Falra szerelhető fürdőszobabútor Carrara ICP 10055 – 100 cm
Készleten
158.890 Ft
Cikkszám:
10055
| Tömeg | 31 kg |
|---|---|
| Méretek | 46 × 100 × 55 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Falra szerelhető fürdőszobabútor ICP 6056‑020 „Kalitea” (mosdó nélkül)
Készleten
136.090 Ft
Cikkszám:
6056-020
| Tömeg | 31 kg |
|---|---|
| Méretek | 46 × 60 × 56.6 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Falra szerelhető fürdőszobabútor ICP 6056‑039 „Komo” (mosdó nélkül)
Készleten
174.490 Ft
Cikkszám:
6056-039
| Tömeg | 31 kg |
|---|---|
| Méretek | 46 × 60 × 56.6 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Falra szerelhető fürdőszobabútor ICP 7945WOODEN
Készleten
158.890 Ft
Cikkszám:
7945
| Tömeg | 31 kg |
|---|---|
| Méretek | 45.5 × 79 × 55 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Falra szerelhető fürdőszobabútor ICP 8056‑039 „Komo” – 80 cm
Készleten
158.890 Ft
Cikkszám:
8056-039
| Tömeg | 31 kg |
|---|---|
| Méretek | 46 × 80 × 56.6 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Falra szerelhető fürdőszobabútor Palermo ICP 12035 – 120 cm
Készleten
158.890 Ft
Cikkszám:
12035
| Tömeg | 31 kg |
|---|---|
| Méretek | 46 × 120 × 35 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Falra szerelhető fürdőszobai szekrény – ICP 6020-2, 8010 fa hatású kivitel
Készleten
45.190 Ft
Cikkszám:
1504832
| Tömeg | 31 kg |
|---|---|
| Méretek | 46 × 60 × 20 cm |
| Márka | Inter Ceramic |