Mind a(z) 7 találat megjelenítve
Marmy BOLOGNA mosdó 50×42 cm
Készleten
66.000 Ft
Cikkszám:
6 229 05 05 11 18
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 50 cm |
| Mélység | 42 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Fali, Ráültethető |
Marmy LISETTE mosdó 50×45 cm
Készleten
52.000 Ft
Cikkszám:
6 229 21 05 11 18
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 50 cm |
| Mélység | 45 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy LUXE mosdó 55×39 cm
Készleten
86.000 Ft
Cikkszám:
80 7795 06 11 10
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 55 cm |
| Mélység | 39 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy MENTON mosdó 50×40 cm
Készleten
78.000 Ft
Cikkszám:
6 301 21 05 11 18
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 50 cm |
| Mélység | 40 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Fali, Ráültethető |
Marmy MOLLY mosdó 50×40 cm
Készleten
56.000 Ft
Cikkszám:
6 229 29 05 11 18
| Tömeg | 8 kg |
|---|---|
| Szélesség | 50 cm |
| Mélység | 40 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy SAVONA mosdó 50×45 cm
Készleten
62.000 Ft
Cikkszám:
6 229 37 05 11 18
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 50 cm |
| Mélység | 45 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Ráültethető |
Marmy SOFIA mosdó 50×36 cm
Készleten
58.000 Ft
Cikkszám:
6 229 41 05 11 18
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 50 cm |
| Mélység | 36 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Ráültethető |