Mind a(z) 11 találat megjelenítve
Szűrés ár szerint
Szűrés márka szerint
- Marmy 11
Szűrés mosdó anyaga szerint
Szűrés mosdó típusa szerint
- Beépíthető 10
- Fali 2
- Ráültethető 1
Marmy ANGELINA mosdó 61×46 cm
Készleten
62.000 Ft
Cikkszám:
6 229 03 06 11 18
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 61 cm |
| Mélység | 46 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy ASPEN mosdó 60×46 cm
Készleten
69.000 Ft
Cikkszám:
80 7256 06 11 10
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 60 cm |
| Mélység | 46 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy BELLAGIO mosdó 60×46 cm
Készleten
110.000 Ft
Cikkszám:
80 7739 06 11 10
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 60 cm |
| Mélység | 46 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető, Fali |
Marmy BERGAMO MAX mosdó 60×46 cm
Készleten
79.000 Ft
Cikkszám:
80 8134 06 11 10
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 60 cm |
| Mélység | 46 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Fali, Ráültethető |
Marmy BERGAMO SLIM mosdó 60×46 cm
Készleten
59.000 Ft
Cikkszám:
80 8125 06 11 10
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 60 cm |
| Mélység | 46 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy CARMEN mosdó 60×46 cm
Készleten
62.000 Ft
Cikkszám:
6 229 08 06 11 18
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 60 cm |
| Mélység | 46 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy CLAUDIA mosdó 60×48 cm
Készleten
69.000 Ft
Cikkszám:
6 229 11 06 11 18
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 60 cm |
| Mélység | 48 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy CREMONA mosdó 60×46 cm
Készleten
75.000 Ft
Cikkszám:
80 6977 06 11 10
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 60 cm |
| Mélység | 46 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy CRYSTAL mosdó 60×46 cm
Készleten
65.000 Ft
Cikkszám:
80 7717 06 11 10
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 60 cm |
| Mélység | 46 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy IMOLA mosdó 60×50 cm
Készleten
69.000 Ft
Cikkszám:
6 229 19 06 11 18
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 60 cm |
| Mélység | 50 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy LISETTE mosdó 60×45 cm
Készleten
56.000 Ft
Cikkszám:
6 229 21 06 11 18
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 60 cm |
| Mélység | 45 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |