Szűrés ár szerint
Szűrés csaptelep, radiátor szín szerint
Szűrés előlap méret szerint
- 110 cm 1
- 110 cm -től 1
- 120 cm 1
- 135 cm 1
- 140 cm 5
- 140 cm Bal 2
- 140 cm Jobb 2
- 150 cm 12
- 150 cm Bal 3
- 150 cm Jobb 3
- 160 cm 8
- 160 cm Bal 2
- 160 cm Jobb 2
- 170 cm 6
- 170 cm Bal 2
- 170 cm Jobb 2
- 180 cm 3
- 190 cm 2
- 70 cm 4
- 70-100 cm -től 1
- 75 cm 3
- 80 cm 2
- 90 cm 2
Szűrés lefolyó színek szerint
- Arany 1
- Fehér fényes 1
- Fekete 3
- Fekete matt 1
- Króm 6
Szűrés lefolyó típusa szerint
Active Clean Masszázsrendszer fertőtlenítő és tisztító hab
Készleten
6.175 Ft
Cikkszám:
15400
| Tömeg | 1.25 kg |
|---|---|
| Márka | M-acryl |
AREZZO design CUBEFIELD szabadonálló kádcsaptelep, fekete
Készleten
220.500 Ft
Cikkszám:
AR-4406B
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Márka | Arezzo |
| Csaptelep, Radiátor szín | Matt fekete |
AREZZO design CUBEFIELD szabadonálló kádcsaptelep, szálcsiszolt arany
Készleten
252.000 Ft
Cikkszám:
AR-4406G
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Márka | Arezzo |
| Csaptelep, Radiátor szín | Szálcsiszolt arany |
AREZZO design PALMFIELD szabadon álló fekete kádtöltő csaptelep AR-11007BL
Készleten
193.200 Ft
Cikkszám:
AR-11007BL
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Márka | Arezzo |
| Csaptelep, Radiátor szín | Matt fekete |
AREZZO design ROCKFIELD szabadon álló fekete kádtöltő csaptelep AR-9907BL
Készleten
183.700 Ft
Cikkszám:
AR-9907BL
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Márka | Arezzo |
| Csaptelep, Radiátor szín | Matt fekete |
Előlap M-acryl Ancona kádhoz
Készleten
62.225 Ft
Cikkszám:
12234
| Tömeg | 5.50 kg |
|---|---|
| Márka | M-acryl |
| Előlap méret | 150 cm |
Előlap M-acryl Aura kádhoz
Készleten
66.405 Ft
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
| Tömeg | N/A |
|---|---|
| Márka | M-acryl |
| Előlap méret | 140 cm, 150 cm |
Előlap M-acryl Azalia kádhoz
Készleten
59.375 Ft – 62.225 FtÁrtartomány: 59.375 Ft - 62.225 Ft
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
| Márka | M-acryl |
|---|---|
| Előlap méret | 150 cm Bal, 150 cm Jobb, 160 cm Bal, 160 cm Jobb, 170 cm Bal, 170 cm Jobb |
Előlap M-acryl Claudia kádhoz
Készleten
60.325 Ft – 62.415 FtÁrtartomány: 60.325 Ft - 62.415 Ft
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
| Tömeg | N/A |
|---|---|
| Márka | M-acryl |
| Előlap méret | 150 cm, 160 cm, 170 cm |