Mind a(z) 7 találat megjelenítve
Szűrés ár szerint
Szűrés lefolyó színek szerint
- Arany 1
- Fehér fényes 1
- Fekete 3
- Fekete matt 1
- Króm 6
Szűrés lefolyó típusa szerint
M-acryl Grande automata le- és túlfolyó (120 cm) szifonnal
Készleten
16.055 Ft – 49.875 FtÁrtartomány: 16.055 Ft - 49.875 Ft
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
| Tömeg | 0.5 kg |
|---|---|
| Márka | M-acryl |
| Lefolyó színek | Fekete, Króm |
M-acryl Hosszú automata le- és túlfolyó (80 cm) szifonnal
Készleten
12.255 Ft – 49.400 FtÁrtartomány: 12.255 Ft - 49.400 Ft
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
| Tömeg | 0.5 kg |
|---|---|
| Márka | M-acryl |
| Lefolyó színek | Fekete, Króm |
M-acryl Lefolyó együttes Króm click-clack
Készleten
19.475 Ft
Cikkszám:
15222
| Tömeg | 0.5 kg |
|---|---|
| Márka | M-acryl |
| Lefolyó színek | Króm |
| Lefolyó Tipusa | Click-clack |
M-acryl Normál automata le- és túlfolyó (60 cm)
Készleten
10.070 Ft – 48.925 FtÁrtartomány: 10.070 Ft - 48.925 Ft
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
| Tömeg | 2 kg |
|---|---|
| Márka | M-acryl |
| Lefolyó színek | Fekete, Króm |
M-acryl Pro Click-Clack le- és túlfolyó
Készleten
35.150 Ft – 49.400 FtÁrtartomány: 35.150 Ft - 49.400 Ft
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
| Tömeg | 0.5 kg |
|---|---|
| Márka | M-acryl |
| Lefolyó színek | Arany, Fehér fényes, Fekete matt, Króm |
M-acryl Vízfeltöltős, Click-Clack le- és túlfolyó kerek
Készleten
41.325 Ft
Cikkszám:
15231
| Tömeg | 0.5 kg |
|---|---|
| Márka | M-acryl |
| Lefolyó színek | Króm |
| Lefolyó Tipusa | Szögletes |