1–12 termék, összesen 59 db
Szűrés ár szerint
Szűrés márka szerint
AMO-50 6018-50 LED világításos tükörszekrény
Készleten
42.990 Ft
Cikkszám:
6018-50
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 17 × 50 × 70 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
AMO-60 6018-60 LED világításos tükörszekrény
Készleten
47.490 Ft
Cikkszám:
6018-60
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 17 × 60 × 70 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
AMO-75 6018-75 LED világításos tükörszekrény
Készleten
58.890 Ft
Cikkszám:
6018-75
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 17 × 75 × 70 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
ANIELA-50 6019-50 LED világításos tükörszekrény
Készleten
42.990 Ft
Cikkszám:
6019-50
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 17 × 50 × 70 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
ANIELA-60 6019-60 LED világításos tükörszekrény
Készleten
45.190 Ft
Cikkszám:
6019-60
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 18 × 75 × 70 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
ANIELA-75 6019-75 LED világításos tükörszekrény
Készleten
58.890 Ft
Cikkszám:
6019-75
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 17 × 60 × 70 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Fürdőszobai tükör ICMC 6012-90 – LED világítással, 90 × 60 cm
Készleten
45.290 Ft
Cikkszám:
6012-90
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 12 × 90 × 60 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Fürdőszobai tükrös szekrény ICMC 1013-60
Készleten
52.090 Ft
Cikkszám:
1013-60
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 13 × 60 × 60 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Fürdőszobai tükrös szekrény ICMC 1034-60 LED
Készleten
56.590 Ft
Cikkszám:
1034-60
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 13 × 60 × 55 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Fürdőszobai tükrös szekrény ICMC 1043-60 LED világítással
Készleten
45.290 Ft
Cikkszám:
1043-60
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 13 × 60 × 55 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Fürdőszobai tükrös szekrény ICMC 1043-70 LED világítással
Készleten
56.590 Ft
Cikkszám:
1043-70
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 13 × 70 × 55 cm |
| Márka | Inter Ceramic |