13–24 termék, összesen 59 db
Szűrés ár szerint
Szűrés márka szerint
Fürdőszobai tükrös szekrény ICMC 1045-55
Készleten
38.490 Ft
Cikkszám:
1045-55
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 12 × 45 × 55 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Fürdőszobai tükrös szekrény ICMC 1045-60
Készleten
56.790 Ft
Cikkszám:
1045-60
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 13 × 60 × 55 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Fürdőszobai tükrös szekrény ICMC 1047-70 – LED világítással, 70 × 55 cm
Készleten
58.890 Ft
Cikkszám:
1047-70
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 13 × 70 × 55 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Fürdőszobai tükrös szekrény ICMC 1050 55R “VALENTINO” LED világítással – Piros
Készleten
40.990 Ft
Cikkszám:
1050-55r
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 15 × 55 × 70 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Fürdőszobai tükrös szekrény ICMC 1055-70 LED világítással
Készleten
58.890 Ft
Cikkszám:
1055-70
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 13 × 70 × 55 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Fürdőszobai tükrös szekrény ICMC 1060-91 – 60 cm LED világítással
Készleten
63.190 Ft
Cikkszám:
1060-91
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 13.5 × 60 × 70 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Fürdőszobai tükrös szekrény ICMC 1070 55
Készleten
45.290 Ft
Cikkszám:
1070-55
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 13 × 55 × 70 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Fürdőszobai tükrös szekrény ICMC 1355-65 LED világítással
Készleten
61.190 Ft
Cikkszám:
1355-65
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 13 × 65 × 60 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Fürdőszobai tükrös szekrény ICMC 2000-55 – LED világítással, 55 × 70 cm
Készleten
58.890 Ft
Cikkszám:
2000-55
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 15 × 55 × 70 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Fürdőszobai tükrös szekrény ICMC 2000-65 – LED világítással, 65 × 70 cm
Készleten
63.490 Ft
Cikkszám:
2000-65
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 15 × 65 × 70 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Fürdőszobai tükrös szekrény ICMC 4512-55 – 45 × 55 cm
Készleten
36.190 Ft
Cikkszám:
4512-55
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 12 × 45 × 55 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Fürdőszobai tükrös szekrény ICMC 4650 – 50CM LED
Készleten
61.690 Ft
Cikkszám:
4650-50
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 16 × 50 × 70 cm |
| Márka | Inter Ceramic |