37–48 termék, összesen 59 db
Szűrés ár szerint
Szűrés márka szerint
Tükrös Fürdőszobaszekrény ALDENE-60 6017-60W
Készleten
45.190 Ft
Cikkszám:
6017-60
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 17 × 60 × 70 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Tükrös Fürdőszobaszekrény ALDENE-75 6017-75W
Készleten
56.590 Ft
Cikkszám:
6017-75
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 17 × 75 × 70 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Tükrös Fürdőszobaszekrény ALFIO 8017-70
Készleten
56.590 Ft
Cikkszám:
8017-70
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 17 × 80 × 70 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Tükrös fürdőszobaszekrény ICMC 1030-30 NEW – 30 cm széles, fényes fehér
Készleten
55.890 Ft
Cikkszám:
1030-30
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 30 × 30 × 80 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Tükrös fürdőszobaszekrény ICMC 133-1
Készleten
70.290 Ft
Cikkszám:
133-1
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 15 × 90 × 70 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Tükrös fürdőszobaszekrény ICMC 133-2
Készleten
70.290 Ft
Cikkszám:
133-2
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 15 × 90 × 70 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Tükrös fürdőszobaszekrény ICMC 4514-55 – LED világítással, 45 × 55 cm
Készleten
56.190 Ft
Cikkszám:
4514-55
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 14 × 45 × 55 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Tükrös fürdőszobaszekrény ICMC 5014-65 – LED világítással, 50 × 65 cm
Készleten
61.790 Ft
Cikkszám:
5014-65
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 14 × 50 × 65 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Tükrös Fürdőszobaszekrény ICMC 5015-70-1 – 50 cm, Soft-Close ajtóval
Készleten
61.690 Ft
Cikkszám:
5015-70-1
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 15 × 50 × 70 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Tükrös fürdőszobaszekrény ICMC 5017-70 – Kétszárnyú, LED világítással
Készleten
54.290 Ft
Cikkszám:
5017-70
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 17 × 50 × 70 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Tükrös Fürdőszobaszekrény ICMC 5018-70 – LED világítással, Soft-Close ajtóval
Készleten
61.190 Ft
Cikkszám:
5018-70
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 15.5 × 50 × 65 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Tükrös Fürdőszobaszekrény ICMC 6013-70 – LED világítással, 60 cm
Készleten
67.990 Ft
Cikkszám:
6013-70
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 13 × 60 × 70 cm |
| Márka | Inter Ceramic |