49–59 termék, összesen 59 db
Szűrés ár szerint
Szűrés márka szerint
Tükrös fürdőszobaszekrény ICMC 6013-80 – 80 cm magas, kétajtós
Készleten
56.590 Ft
Cikkszám:
6013-80
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 13.5 × 60 × 80 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Tükrös Fürdőszobaszekrény ICMC 6014-100NEW – Fehér, 100 cm
Készleten
84.390 Ft
Cikkszám:
6014-100
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 14 × 100 × 60 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Tükrös Fürdőszobaszekrény ICMC 6014-120NEW – Fehér, 120 cm
Készleten
90.690 Ft
Cikkszám:
6014-120
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 14 × 120 × 60 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Tükrös Fürdőszobaszekrény ICMC 6014-60MG
Készleten
67.990 Ft
Cikkszám:
6014-60
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 14 × 60 × 60 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Tükrös fürdőszobaszekrény ICMC 6060-045
Készleten
56.590 Ft
Cikkszám:
6060-045
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 14 × 60 × 14 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Tükrös fürdőszobaszekrény ICMC 6515-80 – Kétszárnyú, 80 cm magas
Készleten
56.590 Ft
Cikkszám:
6515-80
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 15 × 65 × 80 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Tükrös fürdőszobaszekrény ICMC 7513-60
Készleten
67.990 Ft
Cikkszám:
7513-60
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 13 × 75 × 60 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Tükrös fürdőszobaszekrény ICMC 8245 UP – 80 × 70 cm, Soft-close ajtókkal
Készleten
67.990 Ft
Cikkszám:
8245
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 13 × 80 × 70 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Tükrös Fürdőszobaszekrény ICMC 9014-60MG
Készleten
79.290 Ft
Cikkszám:
9014-60
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 14 × 90 × 60 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Tükrös fürdőszobaszekrény ICMC 9015-70 – Kétajtós, LED világítással
Készleten
90.690 Ft
Cikkszám:
9015-70
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 15 × 90 × 70 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Tükrös szekrény ICMC 6060-085
Készleten
56.590 Ft
Cikkszám:
6060-085
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 14 × 60 × 60 cm |
| Márka | Inter Ceramic |