25–36 termék, összesen 59 db
Szűrés ár szerint
Szűrés márka szerint
Fürdőszobai tükrös szekrény ICMC 4650 – 40 cm LED világítással
Készleten
54.390 Ft
Cikkszám:
4650-40
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 12 × 38 × 57 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Fürdőszobai tükrös szekrény ICMC 4650 60 LED világítással
Készleten
67.990 Ft
Cikkszám:
4650-60
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 16 × 60 × 70 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Fürdőszobai tükrös szekrény ICMC 5070-50
Készleten
52.090 Ft
Cikkszám:
5070-50
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 15 × 50 × 70 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Fürdőszobai tükrös szekrény ICMC 5070-60 – 60 × 70 cm
Készleten
54.390 Ft
Cikkszám:
5070-60
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 15 × 60 × 70 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Fürdőszobai tükrös szekrény ICMC 7013R
Készleten
70.490 Ft
Cikkszám:
7013r
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 13.5 × 6 × 70 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Fürdőszobai tükrös szekrény ICMC 7046 UP /7013
Készleten
45.490 Ft
Cikkszám:
7046-7013
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 13.5 × 60 × 70 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Fürdőszobai tükrös szekrény ICP 6049-2/6070 WHITE – 60 cm
Készleten
45.290 Ft
Cikkszám:
6049-2-6070
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 13.5 × 60 × 70 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
MONZA Tükrös szekrény ICMC 6017-70
Készleten
45.190 Ft
Cikkszám:
6017-70
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 17 × 60 × 70 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Tükrös felső fürdőszobaszekrény ICMC 6014-60 – Jobbos nyitás, LED világítással
Készleten
56.190 Ft
Cikkszám:
6014-60
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 14 × 60 × 60 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Tükrös felső fürdőszobaszekrény ICMC 6014-80 – Jobbos nyitású, LED világítással
Készleten
70.290 Ft
Cikkszám:
6014-80
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 14 × 80 × 60 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Tükrös felső szekrény ICMC 8014-70
Készleten
79.290 Ft
Cikkszám:
8014-70
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 14 × 80 × 70 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Tükrös Fürdőszobaszekrény ALDENE-50 6017-50W
Készleten
42.990 Ft
Cikkszám:
6017-50
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 17 × 50 × 70 cm |
| Márka | Inter Ceramic |