Szűrés ár szerint
Szűrés csaptelep, radiátor szín szerint
Szűrés mosdó anyaga szerint
- Egyéb 4
- Öntött márvány 145
- Porcelán 37
- Üveg 3
Szűrés mosdó típusa szerint
- Beépíthető 93
- Fali 32
- Önálló 5
- Ráültethető 88
Szűrés wc, bidé típusa szerint
- Álló 9
- Fali 20
- Monoblokkos 7
Marmy LLOYD matt fehér álló mosdó D44x87 cm
Készleten
399.000 Ft
Cikkszám:
80 1000 04 11 11
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | D44 cm |
| Mélység | 87 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Önálló |
Marmy LUNA mosdó 40×22 cm
Készleten
35.000 Ft
Cikkszám:
6 229 22 04 11 18
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 40 cm |
| Mélység | 22 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy LUXE mosdó 55×39 cm
Készleten
86.000 Ft
Cikkszám:
80 7795 06 11 10
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 55 cm |
| Mélység | 39 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy MALA matt fehér álló mosdó 48×44 cm
Készleten
449.000 Ft
Cikkszám:
80 1367 05 11 11
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 48 cm |
| Mélység | 44 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Önálló |
Marmy MARA mosdó 50×37 cm
Készleten
52.000 Ft
Cikkszám:
6 229 23 05 10 18
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 50 cm |
| Mélység | 37 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy MENTON mosdó 50×40 cm
Készleten
78.000 Ft
Cikkszám:
6 301 21 05 11 18
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 50 cm |
| Mélység | 40 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Fali, Ráültethető |
Marmy MILENA mosdó 50×37 cm
Készleten
52.000 Ft
Cikkszám:
6 229 27 05 10 18
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 50 cm |
| Mélység | 37 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy MOLLY mosdó 50×40 cm
Készleten
56.000 Ft
Cikkszám:
6 229 29 05 11 18
| Tömeg | 8 kg |
|---|---|
| Szélesség | 50 cm |
| Mélység | 40 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy MYKONOS mosdó 1 medence 2 csaplyuk 120×49 cm
Készleten
179.000 Ft
Cikkszám:
6 229 43 12 12 18
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 120 cm |
| Mélység | 49 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Ráültethető |
Marmy NELSSON mosdó 70×40 cm
Készleten
86.000 Ft
Cikkszám:
6 301 72 07 10 18
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 70 cm |
| Mélység | 40 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Ráültethető |
Marmy NEMO mosdó 50×40 cm
Készleten
74.000 Ft
Cikkszám:
6 301 72 05 10 18
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 50 cm |
| Mélység | 40 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Ráültethető |
Marmy NERO-IN mosdó 58×37 cm
Készleten
116.000 Ft
Cikkszám:
80 7401 06 10 10
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 58 cm |
| Mélység | 37 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |