Szűrés ár szerint
Szűrés csaptelep, radiátor szín szerint
Szűrés mosdó anyaga szerint
- Egyéb 4
- Öntött márvány 145
- Porcelán 37
- Üveg 3
Szűrés mosdó típusa szerint
- Beépíthető 93
- Fali 32
- Önálló 5
- Ráültethető 88
Szűrés wc, bidé típusa szerint
- Álló 9
- Fali 20
- Monoblokkos 7
Marmy SOFIA mosdó 50×36 cm
Készleten
58.000 Ft
Cikkszám:
6 229 41 05 11 18
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 50 cm |
| Mélység | 36 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Ráültethető |
Marmy ZEN matt fehér mosdó D37x13 cm
Készleten
110.000 Ft
Cikkszám:
80 8328 04 10 11
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | D37 cm |
| Mélység | 13 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Ráültethető |
Marmy ZUMA „L” matt fehér mosdó 58×37 cm
Készleten
128.000 Ft
Cikkszám:
80 8330 06 10 11
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 58 cm |
| Mélység | 37 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Ráültethető |
Marmy ZUMA „M” matt fehér mosdó 48×37 cm
Készleten
118.000 Ft
Cikkszám:
80 8329 05 10 11
| Tömeg | 5.2 kg |
|---|---|
| Szélesség | 48 cm |
| Mélység | 37 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Ráültethető |
SAPHO PACO PEREM NÉLKÜLI MONOBLOKKOS WC TARTÁLLYAL, ÜLŐKÉVEL
Készleten
88.730 Ft
Cikkszám:
PC1012WR+PCS1012
| Tömeg | 50 kg |
|---|---|
| Márka | Sapho |
| WC, BIDÉ típusa | Monoblokkos |
WELLIS Andreas A WC ülőke (Clement/Sophia)
Készleten
22.700 Ft
Cikkszám:
WF00020
| Tömeg | 5 kg |
|---|---|
| Márka | Viva Style |