Szűrés ár szerint
Szűrés csaptelep, radiátor szín szerint
Szűrés mosdó anyaga szerint
- Egyéb 4
- Öntött márvány 145
- Porcelán 37
- Üveg 3
Szűrés mosdó típusa szerint
- Beépíthető 93
- Fali 32
- Önálló 5
- Ráültethető 88
Szűrés wc, bidé típusa szerint
- Álló 9
- Fali 20
- Monoblokkos 7
Marmy OLIVIA mosdó 60×36 cm
Készleten
116.000 Ft
Cikkszám:
6 301 51 06 10 18
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 60 cm |
| Mélység | 36 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Ráültethető |
Marmy ORFEUM-IN mosdó 58×38 cm
Készleten
116.000 Ft
Cikkszám:
80 7346 06 10 10
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 58 cm |
| Mélység | 38 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy PURE mosdó 63×42 cm
Készleten
89.000 Ft
Cikkszám:
80 6972 06 10 10
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 63 cm |
| Mélység | 42 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Ráültethető |
Marmy ROCKY mosdó 60×40 cm
Készleten
56.000 Ft
Cikkszám:
6 301 69 06 10 18
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 60 cm |
| Mélység | 40 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Ráültethető |
Marmy SARA mosdó 55×36 cm
Készleten
52.000 Ft
Cikkszám:
6 229 36 06 10 18
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 55 cm |
| Mélység | 36 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy SAVONA mosdó 1 medence 1 csaplyuk 100×45 cm
Készleten
109.000 Ft
Cikkszám:
6 229 37 10 11 18
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 100 cm |
| Mélység | 45 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Ráültethető |
Marmy SAVONA mosdó 1 medence 2 csaplyuk 100×45 cm
Készleten
109.000 Ft
Cikkszám:
6 229 37 10 12 18
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 100 cm |
| Mélység | 45 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Ráültethető |
Marmy SAVONA mosdó 1 medence 2 csaplyuk 125×45 cm
Készleten
119.000 Ft
Cikkszám:
6 229 37 13 12 18
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 125 cm |
| Mélység | 45 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Ráültethető |
Marmy SAVONA mosdó 50×45 cm
Készleten
62.000 Ft
Cikkszám:
6 229 37 05 11 18
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 50 cm |
| Mélység | 45 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Ráültethető |
Marmy SAVONA mosdó 70×45 cm
Készleten
78.000 Ft
Cikkszám:
6 229 37 07 11 18
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 70 cm |
| Mélység | 45 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Ráültethető |
Marmy SERENA mosdó 60×35 cm
Készleten
52.000 Ft
Cikkszám:
6 229 38 06 11 18
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 60 cm |
| Mélység | 35 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy SIMONA mosdó 55×37 cm
Készleten
52.000 Ft
Cikkszám:
6 229 40 06 10 18
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 55 cm |
| Mélység | 37 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |