Szűrés ár szerint
Szűrés csaptelep, radiátor szín szerint
Szűrés mosdó anyaga szerint
- Egyéb 4
- Öntött márvány 145
- Porcelán 37
- Üveg 3
Szűrés mosdó típusa szerint
- Beépíthető 93
- Fali 32
- Önálló 5
- Ráültethető 88
Szűrés wc, bidé típusa szerint
- Álló 9
- Fali 20
- Monoblokkos 7
Marmy GINGER mosdó 90×50 cm
Készleten
99.000 Ft
Cikkszám:
6 301 53 09 11 18
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 90 cm |
| Mélység | 50 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy HONEY „L” matt fehér mosdó 58×38 cm
Készleten
135.000 Ft
Cikkszám:
80 1328 06 10 11
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 58 cm |
| Mélység | 38 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Ráültethető |
Marmy HONEY „M” matt fehér mosdó 48×32 cm
Készleten
125.000 Ft
Cikkszám:
80 1324 05 10 11
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 48 cm |
| Mélység | 32 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Ráültethető |
Marmy ICON matt fehér álló mosdó 50×40 cm
Készleten
339.000 Ft
Cikkszám:
6 301 07 05 11 18
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 50 cm |
| Mélység | 40 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Önálló |
Marmy IMOLA dupla mosdó 120×50 cm
Készleten
135.000 Ft
Cikkszám:
6 229 19 12 42 18
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 120 cm |
| Mélység | 50 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy IMOLA mosdó 120×50 cm
Készleten
119.000 Ft
Cikkszám:
6 229 19 12 11 18
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 120 cm |
| Mélység | 50 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy IMOLA mosdó 60×50 cm
Készleten
69.000 Ft
Cikkszám:
6 229 19 06 11 18
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 60 cm |
| Mélység | 50 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy IMOLA mosdó 90×50 cm
Készleten
99.000 Ft
Cikkszám:
6 229 19 09 11 18
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 90 cm |
| Mélység | 50 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy ISABELLE mosdó 60×35 cm
Készleten
56.000 Ft
Cikkszám:
6 229 20 06 11 18
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 60 cm |
| Mélység | 35 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy ISABELLE mosdó 80×35 cm
Készleten
66.000 Ft
Cikkszám:
6 229 20 08 11 18
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 80 cm |
| Mélység | 35 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy JOY matt fehér álló mosdó 52×45 cm
Készleten
349.000 Ft
Cikkszám:
6 301 06 05 11 18
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 52 cm |
| Mélység | 45 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Önálló |
Marmy KAREN mosdó 40×22 cm
Készleten
42.000 Ft
Cikkszám:
6 229 59 04 01 18
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 40 cm |
| Mélység | 22 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |