Szűrés ár szerint
Szűrés csaptelep, radiátor szín szerint
Szűrés mosdó anyaga szerint
- Egyéb 4
- Öntött márvány 145
- Porcelán 37
- Üveg 3
Szűrés mosdó típusa szerint
- Beépíthető 93
- Fali 32
- Önálló 5
- Ráültethető 88
Szűrés wc, bidé típusa szerint
- Álló 9
- Fali 20
- Monoblokkos 7
Marmy CLAUDIA dupla mosdó 120×48 cm
Készleten
139.000 Ft
Cikkszám:
6 229 11 12 42 18
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 120 cm |
| Mélység | 48 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy CLAUDIA dupla mosdó 150×48 cm
Készleten
159.000 Ft
Cikkszám:
6 229 11 15 42 18
| Tömeg | 32.2 kg |
|---|---|
| Szélesség | 150 cm |
| Mélység | 48 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy CLAUDIA mosdó 100×48 cm
Készleten
105.000 Ft
Cikkszám:
6 229 11 10 11 18
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 100 cm |
| Mélység | 48 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy CLAUDIA mosdó 60×48 cm
Készleten
69.000 Ft
Cikkszám:
6 229 11 06 11 18
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 60 cm |
| Mélység | 48 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy CLAUDIA mosdó 80×48 cm
Készleten
79.000 Ft
Cikkszám:
6 229 11 08 11 18
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 80 cm |
| Mélység | 48 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy CLAUDIA mosdó 90×48 cm
Készleten
95.000 Ft
Cikkszám:
6 229 11 09 11 18
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 90 cm |
| Mélység | 48 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy CLIO mosdó 40×22 cm
Készleten
35.000 Ft
Cikkszám:
6 229 12 04 01 18
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 40 cm |
| Mélység | 22 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy CODY mosdó 90×50 cm
Készleten
89.000 Ft
Cikkszám:
6 301 54 09 11 18
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 90 cm |
| Mélység | 50 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy CORAL mosdó D40x12 cm
Készleten
56.000 Ft
Cikkszám:
6 301 15 04 11 18
| Tömeg | 7.5 kg |
|---|---|
| Szélesség | D40 cm |
| Mélység | 12 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Ráültethető |
Marmy CORINA mosdó 51×30 cm
Készleten
62.000 Ft
Cikkszám:
6 229 13 05 10 18
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 51 cm |
| Mélység | 30 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Ráültethető |
Marmy CREMONA balos mosdó 140×46 cm
Készleten
145.000 Ft
Cikkszám:
80 7515 14 31 10
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 140 cm |
| Mélység | 46 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy CREMONA dupla mosdó 120×46 cm
Készleten
135.000 Ft
Cikkszám:
80 6983 12 42 10
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 120 cm |
| Mélység | 46 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |