Szűrés ár szerint
Szűrés csaptelep, radiátor szín szerint
Szűrés mosdó anyaga szerint
- Egyéb 4
- Öntött márvány 145
- Porcelán 37
- Üveg 3
Szűrés mosdó típusa szerint
- Beépíthető 93
- Fali 32
- Önálló 5
- Ráültethető 88
Szűrés wc, bidé típusa szerint
- Álló 9
- Fali 20
- Monoblokkos 7
Marmy BEN mosdó 40×20 cm
Készleten
39.000 Ft
Cikkszám:
2 100 01 04 01 18
| Tömeg | 6 kg |
|---|---|
| Szélesség | 40 cm |
| Mélység | 20 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Fali, Ráültethető |
Marmy BERGAMO MAX balos mosdó 120×46 cm
Készleten
139.000 Ft
Cikkszám:
80 8240 12 31 10
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 120 cm |
| Mélység | 46 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Fali, Ráültethető |
Marmy BERGAMO MAX dupla mosdó 120×46 cm
Készleten
149.000 Ft
Cikkszám:
80 8139 12 42 10
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 120 cm |
| Mélység | 46 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Fali, Ráültethető |
Marmy BERGAMO MAX dupla mosdó 140×46 cm
Készleten
179.000 Ft
Cikkszám:
80 8140 14 42 10
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 140 cm |
| Mélység | 46 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Fali, Ráültethető |
Marmy BERGAMO MAX jobbos mosdó 120×46 cm
Készleten
139.000 Ft
Cikkszám:
80 8239 12 21 10
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 120 cm |
| Mélység | 46 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Fali, Ráültethető |
Marmy BERGAMO MAX mosdó 1 medence 120×46 cm
Készleten
139.000 Ft
Cikkszám:
80 8138 12 11 10
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 120 cm |
| Mélység | 46 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Fali, Ráültethető |
Marmy BERGAMO MAX mosdó 100×46 cm
Készleten
119.000 Ft
Cikkszám:
80 8137 10 11 10
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 100 cm |
| Mélység | 46 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Fali |
Marmy BERGAMO MAX mosdó 60×46 cm
Készleten
79.000 Ft
Cikkszám:
80 8134 06 11 10
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 60 cm |
| Mélység | 46 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Fali, Ráültethető |
Marmy BERGAMO MAX mosdó 80×46 cm
Készleten
99.000 Ft
Cikkszám:
80 8135 08 11 10
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 80 cm |
| Mélység | 46 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Fali, Ráültethető |
Marmy BERGAMO MAX mosdó 90×46 cm
Készleten
109.000 Ft
Cikkszám:
80 8136 09 11 10
| Tömeg | 20.5 kg |
|---|---|
| Szélesség | 90 cm |
| Mélység | 46 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Fali, Ráültethető |
Marmy BERGAMO SLIM balos mosdó 120×46 cm
Készleten
119.000 Ft
Cikkszám:
80 8210 12 31 10
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 120 cm |
| Mélység | 46 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy BERGAMO SLIM dupla mosdó 120×46 cm
Készleten
129.000 Ft
Cikkszám:
80 8130 12 42 10
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 120 cm |
| Mélység | 46 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |