Szűrés ár szerint
Szűrés csaptelep, radiátor szín szerint
Szűrés mosdó anyaga szerint
- Egyéb 4
- Öntött márvány 145
- Porcelán 37
- Üveg 3
Szűrés mosdó típusa szerint
- Beépíthető 93
- Fali 32
- Önálló 5
- Ráültethető 88
Szűrés wc, bidé típusa szerint
- Álló 9
- Fali 20
- Monoblokkos 7
CERASTYLE CITY FALI WC – PEREM NÉLKÜLI – RIMLESS – REJTETT SZERELÉSŰ – MÉLY ÖBLÍTÉS
Készleten
63.900 Ft
Cikkszám:
019100-W-01
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Márka | Viva Style |
| WC, BIDÉ típusa | Fali |
CERASTYLE IBIZA / HERA WC ÜLŐKE – DUROPLAST – LECSAPÓDÁSGÁTLÓS – KÖNNYEN LEVEHETŐ
Készleten
22.900 Ft
Cikkszám:
9sc1211s01
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Márka | Viva Style |
CERASTYLE IBIZA FALI WC – SZÖGLETES – RIMLESS – PEREM NÉLKÜLI – MÉLY ÖBLÍTÉS
Készleten
74.900 Ft
Cikkszám:
018900-w-01
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Márka | Viva Style |
| WC, BIDÉ típusa | Fali |
Marmy ADEN mosdó 58×34 cm
Készleten
88.000 Ft
Cikkszám:
80 7649 06 10 10
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 58 cm |
| Mélység | 34 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy AIDA mosdó 50×39 cm
Készleten
79.000 Ft
Cikkszám:
80 8034 05 10 10
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 50 cm |
| Mélység | 39 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy ALEXA mosdó 55×45 cm
Készleten
62.000 Ft
Cikkszám:
6 229 98 06 11 18
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 55 cm |
| Mélység | 45 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy ANGELINA mosdó 61×46 cm
Készleten
62.000 Ft
Cikkszám:
6 229 03 06 11 18
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 61 cm |
| Mélység | 46 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy ANGELINA mosdó 81×46 cm
Készleten
72.000 Ft
Cikkszám:
6 229 03 08 11 18
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 81 cm |
| Mélység | 46 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy ASPEN balos mosdó 120×46 cm
Készleten
119.000 Ft
Cikkszám:
80 7289 12 31 10
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 120 cm |
| Mélység | 46 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy ASPEN dupla mosdó 120×46 cm
Készleten
129.000 Ft
Cikkszám:
80 7262 12 42 10
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 120 cm |
| Mélység | 46 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy ASPEN dupla mosdó 140×51 cm
Készleten
159.000 Ft
Cikkszám:
80 7207 14 42 10
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 140 cm |
| Mélység | 51 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy ASPEN jobbos mosdó 120×46 cm
Készleten
119.000 Ft
Cikkszám:
80 7288 12 21 10
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 120 cm |
| Mélység | 46 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |