Szűrés ár szerint
Szűrés csaptelep, radiátor szín szerint
Szűrés mosdó anyaga szerint
- Egyéb 4
- Öntött márvány 145
- Porcelán 37
- Üveg 3
Szűrés mosdó típusa szerint
- Beépíthető 93
- Fali 32
- Önálló 5
- Ráültethető 88
Szűrés wc, bidé típusa szerint
- Álló 9
- Fali 20
- Monoblokkos 7
Marmy ASPEN mosdó 60×46 cm
Készleten
69.000 Ft
Cikkszám:
80 7256 06 11 10
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 60 cm |
| Mélység | 46 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy ASPEN mosdó 70×46 cm
Készleten
79.000 Ft
Cikkszám:
80 7257 07 11 10
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 70 cm |
| Mélység | 46 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy ASPEN mosdó 80×46 cm
Készleten
89.000 Ft
Cikkszám:
80 7258 08 11 10
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 80 cm |
| Mélység | 46 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy ASPEN mosdó 90×46 cm
Készleten
99.000 Ft
Cikkszám:
80 7259 09 11 10
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 90 cm |
| Mélység | 46 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető |
Marmy AXEL mosdó jobbos 46×22 cm
Készleten
49.000 Ft
Cikkszám:
2 100 02 05 21 18
| Tömeg | 5 kg |
|---|---|
| Szélesség | 46 cm |
| Mélység | 22 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Fali, Ráültethető |
Marmy BELLAGIO dupla mosdó 120×46 cm
Készleten
170.000 Ft
Cikkszám:
80 7744 12 42 10
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 120 cm |
| Mélység | 46 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Fali, Ráültethető |
Marmy BELLAGIO mosdó 1 medence 1 csaplyuk 100×46 cm
Készleten
150.000 Ft
Cikkszám:
80 7742 10 11 10
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 100 cm |
| Mélység | 46 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Fali, Ráültethető |
Marmy BELLAGIO mosdó 1 medence 2 csaplyuk 100×46 cm
Készleten
150.000 Ft
Cikkszám:
80 7742 10 12 10
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 100 cm |
| Mélység | 46 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Fali, Ráültethető |
Marmy BELLAGIO mosdó 60×46 cm
Készleten
110.000 Ft
Cikkszám:
80 7739 06 11 10
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 60 cm |
| Mélység | 46 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Beépíthető, Fali |
Marmy BELLAGIO mosdó 70×46 cm
Készleten
120.000 Ft
Cikkszám:
80 7740 07 11 10
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 70 cm |
| Mélység | 46 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Fali, Ráültethető |
Marmy BELLAGIO mosdó 80×46 cm
Készleten
130.000 Ft
Cikkszám:
80 7741 08 11 10
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 80 cm |
| Mélység | 46 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Fali, Ráültethető |
Marmy BELLAGIO mosdó 90×46 cm
Készleten
140.000 Ft
Cikkszám:
80 7658 09 11 10
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Szélesség | 90 cm |
| Mélység | 46 cm |
| Márka | Marmy |
| Mosdó anyaga | Öntött márvány |
| Mosdó típusa | Fali, Ráültethető |