Szűrés ár szerint
Szűrés csaptelep, radiátor szín szerint
Szűrés előlap méret szerint
- 110 cm 1
- 110 cm -től 1
- 120 cm 1
- 135 cm 1
- 140 cm 5
- 140 cm Bal 2
- 140 cm Jobb 2
- 150 cm 12
- 150 cm Bal 3
- 150 cm Jobb 3
- 160 cm 8
- 160 cm Bal 2
- 160 cm Jobb 2
- 170 cm 6
- 170 cm Bal 2
- 170 cm Jobb 2
- 180 cm 3
- 190 cm 2
- 70 cm 4
- 70-100 cm -től 1
- 75 cm 3
- 80 cm 2
- 90 cm 2
Szűrés lefolyó színek szerint
- Arany 1
- Fehér fényes 1
- Fekete 3
- Fekete matt 1
- Króm 6
Szűrés lefolyó típusa szerint
M-acryl színterápia Relax
Készleten
147.250 Ft – 185.250 FtÁrtartomány: 147.250 Ft - 185.250 Ft
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
| Tömeg | 0.70 kg |
|---|---|
| Márka | M-acryl |
| Színterápia | 14 DB, 20 DB, 24 DB |
M-acryl Trópusi fa előlap egyenes kádakhoz
Készleten
74.575 Ft
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
| Tömeg | N/A |
|---|---|
| Márka | M-acryl |
| Előlap színek | Antik Fehér, Antracit, Dió, Fekete, Natúr, Tölgy |
M-acryl Trópusi fa előlap sarok kádakhoz
Készleten
85.025 Ft
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
| Tömeg | N/A |
|---|---|
| Márka | M-acryl |
| Előlap színek | Antik Fehér, Antracit, Dió, Fekete, Natúr, Tölgy |
M-acryl Trópusi fa oldallap egyenes kádakhoz
Készleten
49.875 Ft – 52.250 FtÁrtartomány: 49.875 Ft - 52.250 Ft
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
| Tömeg | N/A |
|---|---|
| Márka | M-acryl |
| Előlap színek | Antik Fehér, Antracit, Dió, Fekete, Natúr, Tölgy |
| Előlap méret | 110 cm -től, 70-100 cm -től |
M-acryl Vízfeltöltős, Click-Clack le- és túlfolyó kerek
Készleten
41.325 Ft
Cikkszám:
15231
| Tömeg | 0.5 kg |
|---|---|
| Márka | M-acryl |
| Lefolyó színek | Króm |
| Lefolyó Tipusa | Szögletes |
M-acryl Wellness 22 fúvókás elektronikus hidromasszázs rendszer
Készleten
464.550 Ft
Cikkszám:
17012
| Tömeg | 20.32 kg |
|---|---|
| Márka | M-acryl |
M-acryl Wellness Premium 24 fúvókás elektronikus hidromasszázs rendszer
Készleten
626.050 Ft
Cikkszám:
17013
| Tömeg | 16 kg |
|---|---|
| Márka | M-acryl |
M-acryl Wellness Premium Plus 28 fúvókás elektronikus hidromasszázs rendszer
Készleten
664.050 Ft
Cikkszám:
17014
| Tömeg | 38 kg |
|---|---|
| Márka | M-acryl |