Szűrés ár szerint
Szűrés csaptelep, radiátor szín szerint
Szűrés előlap méret szerint
- 110 cm 1
- 110 cm -től 1
- 120 cm 1
- 135 cm 1
- 140 cm 5
- 140 cm Bal 2
- 140 cm Jobb 2
- 150 cm 12
- 150 cm Bal 3
- 150 cm Jobb 3
- 160 cm 8
- 160 cm Bal 2
- 160 cm Jobb 2
- 170 cm 6
- 170 cm Bal 2
- 170 cm Jobb 2
- 180 cm 3
- 190 cm 2
- 70 cm 4
- 70-100 cm -től 1
- 75 cm 3
- 80 cm 2
- 90 cm 2
Szűrés lefolyó színek szerint
- Arany 1
- Fehér fényes 1
- Fekete 3
- Fekete matt 1
- Króm 6
Szűrés lefolyó típusa szerint
M-acryl Hosszú automata le- és túlfolyó (80 cm) szifonnal
Készleten
12.255 Ft – 49.400 FtÁrtartomány: 12.255 Ft - 49.400 Ft
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
| Tömeg | 0.5 kg |
|---|---|
| Márka | M-acryl |
| Lefolyó színek | Fekete, Króm |
M-acryl Lefolyó együttes Króm click-clack
Készleten
19.475 Ft
Cikkszám:
15222
| Tömeg | 0.5 kg |
|---|---|
| Márka | M-acryl |
| Lefolyó színek | Króm |
| Lefolyó Tipusa | Click-clack |
M-acryl Linea Oldallap
Készleten
32.775 Ft
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
| Tömeg | N/A |
|---|---|
| Márka | M-acryl |
| Előlap méret | 70 cm |
M-acryl Normál automata le- és túlfolyó (60 cm)
Készleten
10.070 Ft – 48.925 FtÁrtartomány: 10.070 Ft - 48.925 Ft
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
| Tömeg | 2 kg |
|---|---|
| Márka | M-acryl |
| Lefolyó színek | Fekete, Króm |
M-acryl Pro Click-Clack le- és túlfolyó
Készleten
35.150 Ft – 49.400 FtÁrtartomány: 35.150 Ft - 49.400 Ft
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
| Tömeg | 0.5 kg |
|---|---|
| Márka | M-acryl |
| Lefolyó színek | Arany, Fehér fényes, Fekete matt, Króm |
M-acryl Relax Oldallap
Készleten
30.875 Ft
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
| Tömeg | N/A |
|---|---|
| Márka | M-acryl |
| Előlap méret | 90 cm |
M-acryl Samanta fejpárna
Készleten
12.255 Ft
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
| Tömeg | N/A |
|---|---|
| Márka | M-acryl |
| Színek | Ezüst, Fehér, Fekete |
M-acryl Star fejpárna
Készleten
19.950 Ft
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
| Tömeg | N/A |
|---|---|
| Márka | M-acryl |
| Színek | Ezüst, Fehér, Fekete |