Szűrés ár szerint
Szűrés csaptelep, radiátor szín szerint
Szűrés előlap méret szerint
- 110 cm 1
- 110 cm -től 1
- 120 cm 1
- 135 cm 1
- 140 cm 5
- 140 cm Bal 2
- 140 cm Jobb 2
- 150 cm 12
- 150 cm Bal 3
- 150 cm Jobb 3
- 160 cm 8
- 160 cm Bal 2
- 160 cm Jobb 2
- 170 cm 6
- 170 cm Bal 2
- 170 cm Jobb 2
- 180 cm 3
- 190 cm 2
- 70 cm 4
- 70-100 cm -től 1
- 75 cm 3
- 80 cm 2
- 90 cm 2
Szűrés lefolyó színek szerint
- Arany 1
- Fehér fényes 1
- Fekete 3
- Fekete matt 1
- Króm 6
Szűrés lefolyó típusa szerint
M-acryl A Oldallap
Készleten
29.925 Ft
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
| Tömeg | N/A |
|---|---|
| Márka | M-acryl |
| Előlap méret | 70 cm, 75 cm |
M-acryl A típusú Előlap
Készleten
40.850 Ft
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
| Tömeg | N/A |
|---|---|
| Márka | M-acryl |
| Előlap méret | 150 cm, 160 cm, 170 cm |
M-acryl Activ 12 fúvókás hidromasszázs
Készleten
208.050 Ft
Cikkszám:
17051
| Tömeg | 15.24 kg |
|---|---|
| Márka | M-acryl |
M-acryl B Oldallap
Készleten
32.775 Ft
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
| Tömeg | N/A |
|---|---|
| Márka | M-acryl |
| Előlap méret | 70 cm, 75 cm, 80 cm, 90 cm |
M-acryl C Oldallap
Készleten
30.875 Ft
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
| Tömeg | N/A |
|---|---|
| Márka | M-acryl |
| Előlap méret | 70 cm, 75 cm, 80 cm |
M-acryl C típusú Előlap
Készleten
52.250 Ft
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
| Tömeg | N/A |
|---|---|
| Márka | M-acryl |
| Előlap méret | 150 cm, 160 cm, 170 cm, 180 cm |
M-acryl Corner fejpárna
Készleten
17.100 Ft
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
| Tömeg | N/A |
|---|---|
| Márka | M-acryl |
| Színek | Ezüst, Fehér, Fekete |
M-acryl D Oldallap
Készleten
33.155 Ft – 47.405 FtÁrtartomány: 33.155 Ft - 47.405 Ft
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
| Tömeg | N/A |
|---|---|
| Márka | M-acryl |
| Előlap méret | 110 cm, 90 cm |
M-acryl Grande automata le- és túlfolyó (120 cm) szifonnal
Készleten
16.055 Ft – 49.875 FtÁrtartomány: 16.055 Ft - 49.875 Ft
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
| Tömeg | 0.5 kg |
|---|---|
| Márka | M-acryl |
| Lefolyó színek | Fekete, Króm |
M-acryl Héra Oldallap
Készleten
60.705 Ft – 84.455 FtÁrtartomány: 60.705 Ft - 84.455 Ft
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
| Tömeg | N/A |
|---|---|
| Márka | M-acryl |
| Előlap méret | 140 cm, 150 cm, 160 cm, 170 cm, 180 cm |