Szűrés ár szerint
Szűrés csaptelep, radiátor szín szerint
Szűrés előlap méret szerint
- 110 cm 1
- 110 cm -től 1
- 120 cm 1
- 135 cm 1
- 140 cm 5
- 140 cm Bal 2
- 140 cm Jobb 2
- 150 cm 12
- 150 cm Bal 3
- 150 cm Jobb 3
- 160 cm 8
- 160 cm Bal 2
- 160 cm Jobb 2
- 170 cm 6
- 170 cm Bal 2
- 170 cm Jobb 2
- 180 cm 3
- 190 cm 2
- 70 cm 4
- 70-100 cm -től 1
- 75 cm 3
- 80 cm 2
- 90 cm 2
Szűrés lefolyó színek szerint
- Arany 1
- Fehér fényes 1
- Fekete 3
- Fekete matt 1
- Króm 6
Szűrés lefolyó típusa szerint
Előlap M-acryl D típusú kádhoz
Készleten
57.475 Ft
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
| Tömeg | N/A |
|---|---|
| Márka | M-acryl |
| Előlap méret | 180 cm, 190 cm |
Előlap M-acryl Daria kádhoz
Készleten
59.375 Ft – 62.225 FtÁrtartomány: 59.375 Ft - 62.225 Ft
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
| Márka | M-acryl |
|---|---|
| Előlap méret | 140 cm Bal, 140 cm Jobb, 150 cm Bal, 150 cm Jobb, 160 cm Bal, 160 cm Jobb, 170 cm Bal, 170 cm Jobb |
Előlap M-acryl Ida kádhoz
Készleten
55.955 Ft
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
| Tömeg | N/A |
|---|---|
| Márka | M-acryl |
| Előlap méret | 120 cm |
Előlap M-acryl Linea kádhoz
Készleten
62.700 Ft
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
| Tömeg | N/A |
|---|---|
| Márka | M-acryl |
| Előlap méret | 150 cm, 160 cm, 170 cm |
Előlap M-acryl Liza kádhoz
Készleten
59.375 Ft
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
| Márka | M-acryl |
|---|---|
| Előlap méret | 140 cm Bal, 140 cm Jobb, 150 cm Bal, 150 cm Jobb |
Előlap M-acryl Melody kádhoz
Készleten
62.225 Ft
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
| Tömeg | N/A |
|---|---|
| Márka | M-acryl |
| Előlap méret | 150 cm |
Előlap M-acryl Minima kádhoz
Készleten
70.300 Ft
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
| Márka | M-acryl |
|---|---|
| Előlap méret | 150 cm, 160 cm |
Előlap M-acryl Relax kádhoz
Készleten
64.980 Ft
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
| Tömeg | N/A |
|---|---|
| Márka | M-acryl |
| Előlap méret | 190 cm |
Előlap M-acryl Rita kádhoz
Készleten
55.955 Ft – 58.805 FtÁrtartomány: 55.955 Ft - 58.805 Ft
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
| Tömeg | N/A |
|---|---|
| Márka | M-acryl |
| Előlap méret | 135 cm, 140 cm, 150 cm |
Előlap M-acryl Samanta kádhoz
Készleten
59.375 Ft – 62.225 FtÁrtartomány: 59.375 Ft - 62.225 Ft
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
| Tömeg | N/A |
|---|---|
| Márka | M-acryl |
| Előlap méret | 140 cm, 150 cm |
Előlap M-acryl Trinity kádhoz
Készleten
67.925 Ft
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
| Tömeg | N/A |
|---|---|
| Márka | M-acryl |
| Előlap méret | 160 cm, 170 cm |
Előlap M-acryl Venus kádhoz
Készleten
55.480 Ft – 59.565 FtÁrtartomány: 55.480 Ft - 59.565 Ft
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
| Márka | M-acryl |
|---|