13–22 termék, összesen 22 db
Szűrés ár szerint
Szűrés márka szerint
- Radaway 18
- Roltechnik 4
Szűrés zuhanytálca formája szerint
Szűrés zuhanytálca mérete szerint
Szűrés zuhanytálca típusa szerint
Radaway Doros D 80×120 cm szögletes zuhanytálca ajándék szifonnal
Készleten
88.350 Ft
Cikkszám:
SDRD1280-01
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Márka | Radaway |
| Zuhanytálca anyaga | akril zuhanytálca |
| Zuhanytálca formája | szögletes zuhanytálca |
| Zuhanytálca mérete | 80×120 |
| Zuhanytálca típusa | alacsony zuhanytálca |
Radaway Doros D 80×90 cm szögletes zuhanytálca ajándék szifonnal
Készleten
69.350 Ft
Cikkszám:
SDRD9080-01
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Márka | Radaway |
| Zuhanytálca anyaga | akril zuhanytálca |
| Zuhanytálca formája | szögletes zuhanytálca |
| Zuhanytálca mérete | 80×90 |
| Zuhanytálca típusa | alacsony zuhanytálca |
Radaway Doros D 90×100 cm szögletes zuhanytálca ajándék szifonnal
Készleten
79.800 Ft
Cikkszám:
SDRD1090-01
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Márka | Radaway |
| Zuhanytálca anyaga | akril zuhanytálca |
| Zuhanytálca formája | szögletes zuhanytálca |
| Zuhanytálca mérete | 90×100 |
| Zuhanytálca típusa | alacsony zuhanytálca |
Radaway Doros D 90×110 cm szögletes zuhanytálca ajándék szifonnal
Készleten
88.350 Ft
Cikkszám:
SDRD1190-01
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Márka | Radaway |
| Zuhanytálca anyaga | akril zuhanytálca |
| Zuhanytálca formája | szögletes zuhanytálca |
| Zuhanytálca mérete | 90×110 |
| Zuhanytálca típusa | alacsony zuhanytálca |
Radaway Doros D 90×120 cm szögletes zuhanytálca ajándék szifonnal
Készleten
96.900 Ft
Cikkszám:
SDRD1290-01
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Márka | Radaway |
| Zuhanytálca anyaga | akril zuhanytálca |
| Zuhanytálca formája | szögletes zuhanytálca |
| Zuhanytálca mérete | 90×120 |
| Zuhanytálca típusa | alacsony zuhanytálca |
Radaway Doros D 90×130 cm szögletes zuhanytálca ajándék szifonnal
Készleten
106.400 Ft
Cikkszám:
SDRD1390-01
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Márka | Radaway |
| Zuhanytálca anyaga | akril zuhanytálca |
| Zuhanytálca formája | szögletes zuhanytálca |
| Zuhanytálca mérete | 90×130 |
| Zuhanytálca típusa | alacsony zuhanytálca |
ROLTECHNIK FERIA 80×80 SZÖGLETES ZUHANYTÁLCA
Készleten
46.350 Ft
Cikkszám:
BL-0031
| Tömeg | 35 kg |
|---|---|
| Márka | Roltechnik |
| Zuhanytálca anyaga | akril zuhanytálca |
| Zuhanytálca formája | szögletes zuhanytálca |
| Zuhanytálca mérete | 80×80 |
| Zuhanytálca típusa | magas zuhanytálca |
ROLTECHNIK FERIA 90×90 SZÖGLETES ZUHANYTÁLCA
Készleten
47.610 Ft
Cikkszám:
BL-0032
| Tömeg | 35 kg |
|---|---|
| Márka | Roltechnik |
| Zuhanytálca anyaga | akril zuhanytálca |
| Zuhanytálca formája | szögletes zuhanytálca |
| Zuhanytálca mérete | 90×90 |
| Zuhanytálca típusa | magas zuhanytálca |
ROLTECHNIK SUVIA 80×80 ÍVES ZUHANYTÁLCA
Készleten
48.510 Ft
Cikkszám:
BL-0007
| Tömeg | 35 kg |
|---|---|
| Márka | Roltechnik |
| Zuhanytálca anyaga | akril zuhanytálca |
| Zuhanytálca formája | íves zuhanytálca |
| Zuhanytálca mérete | 80×80 |
| Zuhanytálca típusa | magas zuhanytálca |
ROLTECHNIK SUVIA 90×90 ÍVES ZUHANYTÁLCA
Készleten
49.410 Ft
Cikkszám:
BL-0008
| Tömeg | 35 kg |
|---|---|
| Márka | Roltechnik |
| Zuhanytálca anyaga | akril zuhanytálca |
| Zuhanytálca formája | íves zuhanytálca |
| Zuhanytálca mérete | 90×90 |
| Zuhanytálca típusa | magas zuhanytálca |