Mind a(z) 4 találat megjelenítve
Szűrés ár szerint
Szűrés márka szerint
Szűrés zuhanytálca formája szerint
Szűrés zuhanytálca mérete szerint
- 90x90 4
Szűrés zuhanytálca típusa szerint
Radaway Delos C 90×90 cm szögletes zuhanytálca ajándék szifonnal
Készleten
69.350 Ft
Cikkszám:
SDC0909-01
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Márka | Radaway |
| Zuhanytálca anyaga | akril zuhanytálca |
| Zuhanytálca formája | szögletes zuhanytálca |
| Zuhanytálca mérete | 90×90 |
| Zuhanytálca típusa | alacsony zuhanytálca |
Radaway Doros C 90×90 cm szögletes zuhanytálca ajándék szifonnal
Készleten
69.350 Ft
Cikkszám:
SDRC9090-01
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Márka | Radaway |
| Zuhanytálca anyaga | akril zuhanytálca |
| Zuhanytálca formája | szögletes zuhanytálca |
| Zuhanytálca mérete | 90×90 |
| Zuhanytálca típusa | alacsony zuhanytálca |
ROLTECHNIK FERIA 90×90 SZÖGLETES ZUHANYTÁLCA
Készleten
47.610 Ft
Cikkszám:
BL-0032
| Tömeg | 35 kg |
|---|---|
| Márka | Roltechnik |
| Zuhanytálca anyaga | akril zuhanytálca |
| Zuhanytálca formája | szögletes zuhanytálca |
| Zuhanytálca mérete | 90×90 |
| Zuhanytálca típusa | magas zuhanytálca |
ROLTECHNIK SUVIA 90×90 ÍVES ZUHANYTÁLCA
Készleten
49.410 Ft
Cikkszám:
BL-0008
| Tömeg | 35 kg |
|---|---|
| Márka | Roltechnik |
| Zuhanytálca anyaga | akril zuhanytálca |
| Zuhanytálca formája | íves zuhanytálca |
| Zuhanytálca mérete | 90×90 |
| Zuhanytálca típusa | magas zuhanytálca |