121–132 termék, összesen 135 db
Szűrés ár szerint
Szűrés márka szerint
- Radaway 130
- Ravak 1
- Roltechnik 4
Szűrés betét szerint
Szűrés zuhanyajtó mérete szerint
Szűrés zuhanykabin nyílása szerint
Radaway Torrenta DWJ zuhanyajtó 120 cm Balos
Készleten
208.050 Ft
Cikkszám:
131930-01-01
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Márka | Radaway |
| Profil | Króm |
| Betét | Átlátszó biztonsági üveg |
Radaway Torrenta DWJ zuhanyajtó 120 cm Jobbos
Készleten
208.050 Ft
Cikkszám:
132030-01-01
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Márka | Radaway |
| Profil | Króm |
| Betét | Átlátszó biztonsági üveg |
Radaway Torrenta DWJ zuhanyajtó 80 cm Balos
Készleten
170.050 Ft
Cikkszám:
131910-01-01
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Márka | Radaway |
| Profil | Króm |
| Betét | Átlátszó biztonsági üveg |
Radaway Torrenta DWJ zuhanyajtó 80 cm Jobbos
Készleten
170.050 Ft
Cikkszám:
132010-01-01
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Márka | Radaway |
| Profil | Króm |
| Betét | Átlátszó biztonsági üveg |
Radaway Torrenta DWJ zuhanyajtó 90 cm Balos
Készleten
179.550 Ft
Cikkszám:
131900-01-01
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Márka | Radaway |
| Profil | Króm |
| Betét | Átlátszó biztonsági üveg |
Radaway Torrenta DWJ zuhanyajtó 90 cm Jobbos
Készleten
179.550 Ft
Cikkszám:
132000-01-01
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Márka | Radaway |
| Profil | Króm |
| Betét | Átlátszó biztonsági üveg |
Radaway Twist DW zuhanyajtó 100 cm
Készleten
174.800 Ft
Cikkszám:
382003-01
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Márka | Radaway |
| Profil | Króm |
| Betét | Átlátszó biztonsági üveg |
Radaway Twist DW zuhanyajtó 70 cm
Készleten
155.800 Ft
Cikkszám:
382000-01
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Márka | Radaway |
| Profil | Króm |
| Betét | Átlátszó biztonsági üveg |
Radaway Twist DW zuhanyajtó 80 cm
Készleten
163.400 Ft
Cikkszám:
382001-01
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Márka | Radaway |
| Profil | Króm |
| Betét | Átlátszó biztonsági üveg |
Radaway Twist DW zuhanyajtó 90 cm
Készleten
169.100 Ft
Cikkszám:
382002-01
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Márka | Radaway |
| Profil | Króm |
| Betét | Átlátszó biztonsági üveg |
RAVAK CHROME CSD1-90 FEHÉR, TRANSPARENT ZUHANYAJTÓ
Készleten
162.360 Ft
Cikkszám:
0QV70100Z1
| Tömeg | 900 kg |
|---|---|
| Márka | Ravak |
| Profil | Króm |
| Betét | Átlátszó biztonsági üveg |
| Zuhanyajtó, stb.. mérete | 90 cm |
| Zuhanykabin, Zuhanyajtó nyílása | nyílóajtós |
ROLTECHNIK SUPERIA 80 NYÍLÓ ZUHANYAJTÓ FEKETE
Készleten
137.610 Ft
Cikkszám:
D-0332A
| Tömeg | 900 kg |
|---|---|
| Márka | Roltechnik |
| Profil | Fekete |
| Betét | Átlátszó biztonsági üveg |
| Zuhanyajtó, stb.. mérete | 80 cm |
| Zuhanykabin, Zuhanyajtó nyílása | nyílóajtós |