Mind a(z) 4 találat megjelenítve
Szűrés ár szerint
Szűrés márka szerint
- Radaway 1
- Ravak 1
- Roltechnik 2
Szűrés anyag szerint
Szűrés zuhanytálca anyaga szerint
Szűrés zuhanytálca formája szerint
Szűrés zuhanytálca típusa szerint
Radaway Paros C 90×90 cm szögletes zuhanytálca ajándék szifonnal
Készleten
80.750 Ft
Cikkszám:
MBC9090-03-1
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Márka | Radaway |
| Zuhanytálca anyaga | műmárvány zuhanytálca |
| Zuhanytálca formája | szögletes zuhanytálca |
| Zuhanytálca mérete | 90×90 |
| Zuhanytálca típusa | alacsony zuhanytálca, magas zuhanytálca |
RAVAK GALAXY ELIPSO PRO CHROME 90 ZUHANYTÁLCA LÁBBAL, ELŐLAPPAL
Készleten
86.940 Ft
Cikkszám:
XA247701010 + XA937001010 + XB2J000000N
| Tömeg | 50 kg |
|---|---|
| Márka | Ravak |
| Anyag | Műmárvány |
| Zuhanytálca anyaga | műmárvány zuhanytálca |
| Zuhanytálca formája | íves zuhanytálca |
| Zuhanytálca mérete | 90×90 |
| Zuhanytálca típusa | magas zuhanytálca |
ROLTECHNIK FERIA 90×90 SZÖGLETES ZUHANYTÁLCA
Készleten
47.610 Ft
Cikkszám:
BL-0032
| Tömeg | 35 kg |
|---|---|
| Márka | Roltechnik |
| Zuhanytálca anyaga | akril zuhanytálca |
| Zuhanytálca formája | szögletes zuhanytálca |
| Zuhanytálca mérete | 90×90 |
| Zuhanytálca típusa | magas zuhanytálca |
ROLTECHNIK SUVIA 90×90 ÍVES ZUHANYTÁLCA
Készleten
49.410 Ft
Cikkszám:
BL-0008
| Tömeg | 35 kg |
|---|---|
| Márka | Roltechnik |
| Zuhanytálca anyaga | akril zuhanytálca |
| Zuhanytálca formája | íves zuhanytálca |
| Zuhanytálca mérete | 90×90 |
| Zuhanytálca típusa | magas zuhanytálca |