Mind a(z) 7 találat megjelenítve
Radaway Modo New Black II Factory Walk-in fekete zuhanyfal 125 cm
Készleten
317.300 Ft
Cikkszám:
389125-54-55
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Márka | Radaway |
| Profil | Fekete |
| Betét | Átlátszó biztonsági üveg |
| Zuhanyajtó, stb.. mérete | 125 cm |
Radaway Modo New Black II Frame Walk-in fekete zuhanyfal 125 cm
Készleten
317.300 Ft
Cikkszám:
389125-54-56
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Márka | Radaway |
| Profil | Fekete |
| Betét | Átlátszó biztonsági üveg |
| Zuhanyajtó, stb.. mérete | 125 cm |
Radaway Modo New Black II Walk-in fekete zuhanyfal törölközőtartóval 125 cm
Készleten
231.800 Ft
Cikkszám:
389125-54-01W
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Márka | Radaway |
| Profil | Fekete |
| Betét | Átlátszó biztonsági üveg |
| Zuhanyajtó, stb.. mérete | 125 cm |
Radaway Modo New Brushed Gold II Walk-in szálcsiszolt arany zuhanyfal törölközőtartóval 125 cm
Készleten
258.400 Ft
Cikkszám:
389125-99-01W
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Márka | Radaway |
| Profil | Szálcsiszolt arany |
| Betét | Átlátszó biztonsági üveg |
| Zuhanyajtó, stb.. mérete | 125 cm |
Radaway Modo New Gold II Walk-in arany zuhanyfal 125 cm
Készleten
221.350 Ft
Cikkszám:
389125-09-01
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Márka | Radaway |
| Profil | Arany |
| Betét | Átlátszó biztonsági üveg |
| Zuhanyajtó, stb.. mérete | 125 cm |
Radaway Modo New II Walk-in zuhanyfal törölközőtartóval 125 cm
Készleten
214.700 Ft
Cikkszám:
389125-01-01W
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Márka | Radaway |
| Profil | Króm |
| Betét | Átlátszó biztonsági üveg |
| Zuhanyajtó, stb.. mérete | 125 cm |
Radaway Modo New White II Walk-in fehér zuhanyfal 125 cm
Készleten
202.350 Ft
Cikkszám:
389125-04-01
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Márka | Radaway |
| Profil | Fehér |
| Betét | Átlátszó biztonsági üveg |
| Zuhanyajtó, stb.. mérete | 125 cm |