25–29 termék, összesen 29 db
Szűrés ár szerint
Szűrés márka szerint
- Radaway 26
- Roltechnik 3
Szűrés betét szerint
Szűrés profil szerint
- Arany 6
- Fehér 3
- Fekete 8
- Króm 11
- Szálcsiszolt arany 1
Szűrés zuhanykabin nyílása szerint
Radaway Torrenta DWJ zuhanyajtó 110 cm Balos
Készleten
198.550 Ft
Cikkszám:
131940-01-01
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Márka | Radaway |
| Profil | Króm |
| Betét | Átlátszó biztonsági üveg |
Radaway Torrenta DWJ zuhanyajtó 110 cm Jobbos
Készleten
198.550 Ft
Cikkszám:
132040-01-01
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Márka | Radaway |
| Profil | Króm |
| Betét | Átlátszó biztonsági üveg |
ROLTECHNIK VELIO 110 ZUHANYFAL ARANY
Készleten
165.510 Ft
Cikkszám:
D-0199B
| Tömeg | 900 kg |
|---|---|
| Márka | Roltechnik |
| Profil | Arany |
| Betét | Átlátszó biztonsági üveg |
| Zuhanyajtó, stb.. mérete | 110 cm |
ROLTECHNIK VELIO 110 ZUHANYFAL FEKETE
Készleten
154.710 Ft
Cikkszám:
D-0144B
| Tömeg | 900 kg |
|---|---|
| Márka | Roltechnik |
| Profil | Fekete |
| Betét | Átlátszó biztonsági üveg |
| Zuhanyajtó, stb.. mérete | 110 cm |
ROLTECHNIK VELIO 110 ZUHANYFAL KRÓM
Készleten
143.910 Ft
Cikkszám:
D-0136B
| Tömeg | 900 kg |
|---|---|
| Márka | Roltechnik |
| Profil | Króm |
| Betét | Átlátszó biztonsági üveg |
| Zuhanyajtó, stb.. mérete | 110 cm |