1117–1128 termék, összesen 1246 db
Szűrés ár szerint
Szűrés márka szerint
- Inter Ceramic 1025
Tükrös fürdőszobaszekrény ICMC 7513-60
Készleten
67.990 Ft
Cikkszám:
7513-60
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 13 × 75 × 60 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Tükrös fürdőszobaszekrény ICMC 8245 UP – 80 × 70 cm, Soft-close ajtókkal
Készleten
67.990 Ft
Cikkszám:
8245
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 13 × 80 × 70 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Tükrös Fürdőszobaszekrény ICMC 9014-60MG
Készleten
79.290 Ft
Cikkszám:
9014-60
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 14 × 90 × 60 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Tükrös fürdőszobaszekrény ICMC 9015-70 – Kétajtós, LED világítással
Készleten
90.690 Ft
Cikkszám:
9015-70
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 15 × 90 × 70 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Tükrös szekrény ICMC 6060-085
Készleten
56.590 Ft
Cikkszám:
6060-085
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 14 × 60 × 60 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Tuscany álló fürdőszobai szekrény kerámia mosdóval – 60×43×85 cm, PVC kivitelben
Készleten
45.190 Ft
Cikkszám:
6040/6037
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 85 × 60 × 35 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
TWO PIECE TOILET 7837P UF SLIM ELETTRA – Két részes perem nélküli monoblokkos WC, SLIM ülőkével
Készleten
56.590 Ft
Cikkszám:
7837p
| Tömeg | 50 kg |
|---|---|
| Márka | Inter Ceramic |
TWO PIECE TOILET 7937S BIDET NEW – Két részes WC beépített bidével és rimless öblítéssel
Készleten
67.990 Ft
Cikkszám:
7937S-BIDET-NEW
| Tömeg | 50 kg |
|---|---|
| Márka | Inter Ceramic |
TWO PIECE TOILET 7937S NEW – Rimless, két részes porcelán WC szett UF ülőkével
Készleten
56.590 Ft
Cikkszám:
7937s
| Tömeg | 50 kg |
|---|---|
| Márka | Inter Ceramic |
Urinal ICC 3423MW – Szenzoros porcelán piszoár (matt fehér)
Készleten
113.390 Ft
Cikkszám:
3423mw
| Tömeg | 25 kg |
|---|---|
| Márka | Inter Ceramic |
Urinal ICC 3432 – Szenzoros porcelán piszoár fehér, fényes kivitelben
Készleten
84.390 Ft
Cikkszám:
3432
| Tömeg | 25 kg |
|---|---|
| Márka | Inter Ceramic |
Urinal ICC 3432B – Szenzoros porcelán piszoár matt fekete színben
Készleten
113.390 Ft
Cikkszám:
3432b
| Tömeg | 25 kg |
|---|---|
| Márka | Inter Ceramic |