1081–1092 termék, összesen 1246 db
Szűrés ár szerint
Szűrés márka szerint
- Inter Ceramic 1025
Stílusos, falra szerelhető fürdőszobai szekrény – ICP 4540-80
Készleten
113.490 Ft
Cikkszám:
4540-80
| Tömeg | 31 kg |
|---|---|
| Méretek | 45 × 80 × 40 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Stílusos, fehér PVC álló fürdőszobai szekrény dupla ajtóval – ICP 6591 NEW
Készleten
87.990 Ft
Cikkszám:
6591
| Tömeg | 31 kg |
|---|---|
| Méretek | 51.5 × 66 × 85 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Tágas álló fürdőszobai szekrény porcelán mosdóval – ICP 10591
Készleten
155.790 Ft
Cikkszám:
10591
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 44 × 105 × 85 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Tágas álló fürdőszobai szekrény porcelán mosdóval – ICP 7049
Készleten
90.690 Ft
Cikkszám:
7049
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 46 × 70 × 85 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Tágas álló fürdőszobai szekrény porcelán mosdóval – ICP 8591
Készleten
127.490 Ft
Cikkszám:
8591
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 44 × 85 × 85 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
TIANA ICF 1390091 egykaros mosdócsaptelep – Sárgaréz testtel
Készleten
25.590 Ft
Cikkszám:
1390091
| Tömeg | 2 kg |
|---|---|
| Márka | Inter Ceramic |
Torino ICF 111320BLACK mosdó csaptelep, fekete
Készleten
20.190 Ft
Cikkszám:
111320
| Tömeg | 3 kg |
|---|---|
| Márka | Inter Ceramic |
Trento ICF 111321 BRUSH GOLD magas mosdó csaptelep, szálcsiszolt arany
Készleten
33.890 Ft
Cikkszám:
111321 BRUSH GOLD
| Tömeg | 3 kg |
|---|---|
| Márka | Inter Ceramic |
Trento ICF 6237 BRUSH GOLD zuhanyszett – elegáns, szálcsiszolt arany kivitelben
Készleten
83.890 Ft
Cikkszám:
ICF 6237
| Tömeg | 8 kg |
|---|---|
| Márka | Inter Ceramic |
Tükör ICM 1028/60 – Kerek fürdőszobai tükör fekete szegéllyel
Készleten
17.990 Ft
Cikkszám:
1028/60
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 60 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Tükör ICM 1028/80 – Kerek, fekete szegélyes fürdőszobai tükör
Készleten
22.490 Ft
Cikkszám:
1028/80
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 80 cm |
| Márka | Inter Ceramic |
Tükör ICM 1029 – Téglalap alakú, fekete szegélyes fali tükör
Készleten
22.490 Ft
Cikkszám:
1029
| Tömeg | 41 kg |
|---|---|
| Méretek | 60 × 90 cm |
| Márka | Inter Ceramic |