Mind a(z) 4 találat megjelenítve
Szűrés ár szerint
Szűrés márka szerint
- Radaway 4
Szűrés zuhanytálca anyaga szerint
Szűrés zuhanytálca formája szerint
Szűrés zuhanytálca típusa szerint
Radaway Doros D 80×120 cm szögletes zuhanytálca ajándék szifonnal
Készleten
88.350 Ft
Cikkszám:
SDRD1280-01
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Márka | Radaway |
| Zuhanytálca anyaga | akril zuhanytálca |
| Zuhanytálca formája | szögletes zuhanytálca |
| Zuhanytálca mérete | 80×120 |
| Zuhanytálca típusa | alacsony zuhanytálca |
Radaway Kios F 80×120 cm szögletes zuhanytálca ajándék szifonnal Fehér
Készleten
141.550 Ft
Cikkszám:
KF1280-53
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Márka | Radaway |
| Zuhanytálca anyaga | műmárvány zuhanytálca |
| Zuhanytálca formája | szögletes zuhanytálca |
| Zuhanytálca mérete | 80×120 |
| Zuhanytálca típusa | alacsony zuhanytálca |
Radaway Kios F 80×120 cm szögletes zuhanytálca ajándék szifonnal Fekete
Készleten
141.550 Ft
Cikkszám:
KF1280-54
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Márka | Radaway |
| Zuhanytálca anyaga | műmárvány zuhanytálca |
| Zuhanytálca formája | szögletes zuhanytálca |
| Zuhanytálca mérete | 80×120 |
| Zuhanytálca típusa | alacsony zuhanytálca |
Radaway Paros D 80×120 cm szögletes zuhanytálca ajándék szifonnal
Készleten
132.050 Ft
Cikkszám:
MBD8012-03-1
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Márka | Radaway |
| Zuhanytálca anyaga | műmárvány zuhanytálca |
| Zuhanytálca formája | szögletes zuhanytálca |
| Zuhanytálca mérete | 80×120 |
| Zuhanytálca típusa | alacsony zuhanytálca, magas zuhanytálca |