121–132 termék, összesen 138 db
Szűrés ár szerint
Szűrés márka szerint
- Radaway 129
- Ravak 1
- Roltechnik 8
Szűrés betét szerint
Szűrés zuhanyajtó mérete szerint
Szűrés zuhanykabin felszereltsége szerint
Szűrés zuhanykabin formálya szerint
Szűrés zuhanykabin mérete szerint
- 100x100 2
- 100x105 1
- 100x110 1
- 100x120 1
- 100x130 1
- 100x140 1
- 100x150 1
- 70x100 1
- 70x105 1
- 70x110 1
- 70x120 1
- 70x130 1
- 70x140 1
- 70x150 1
- 70x95 1
- 75x100 1
- 75x105 1
- 75x110 1
- 75x120 1
- 75x130 1
- 75x140 1
- 75x150 1
- 75x90 1
- 75x95 1
- 80x100 2
- 80x105 1
- 80x110 1
- 80x120 2
- 80x130 1
- 80x140 1
- 80x150 1
- 80x80 6
- 80x90 1
- 80x95 1
- 90x100 2
- 90x105 1
- 90x110 1
- 90x120 1
- 90x130 1
- 90x140 1
- 90x150 1
- 90x90 7
- 90x95 1
- 95x100 1
Szűrés zuhanykabin tulajdonsága szerint
Radaway Premium Pro Black DWJ fekete zuhanyajtó 120 cm Jobbos
Készleten
209.000 Ft
Cikkszám:
1014120-54-01R
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Márka | Radaway |
| Profil | Fekete |
| Betét | Átlátszó biztonsági üveg |
Radaway Premium Pro Black DWJ fekete zuhanyajtó 130 cm Balos
Készleten
217.550 Ft
Cikkszám:
1014130-54-01L
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Márka | Radaway |
| Profil | Fekete |
| Betét | Átlátszó biztonsági üveg |
Radaway Premium Pro Black DWJ fekete zuhanyajtó 130 cm Jobbos
Készleten
217.550 Ft
Cikkszám:
1014130-54-01R
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Márka | Radaway |
| Profil | Fekete |
| Betét | Átlátszó biztonsági üveg |
Radaway Premium Pro Black DWJ fekete zuhanyajtó 140 cm Balos
Készleten
224.675 Ft
Cikkszám:
1014140-54-01L
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Márka | Radaway |
| Profil | Fekete |
| Betét | Átlátszó biztonsági üveg |
Radaway Premium Pro Black DWJ fekete zuhanyajtó 140 cm Jobbos
Készleten
224.675 Ft
Cikkszám:
1014140-54-01R
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Márka | Radaway |
| Profil | Fekete |
| Betét | Átlátszó biztonsági üveg |
Radaway Premium Pro Black DWJ fekete zuhanyajtó 150 cm Balos
Készleten
215.080 Ft
Cikkszám:
1014150-54-01L
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Márka | Radaway |
| Profil | Fekete |
| Betét | Átlátszó biztonsági üveg |
Radaway Premium Pro Black DWJ fekete zuhanyajtó 150 cm Jobbos
Készleten
215.080 Ft
Cikkszám:
1014150-54-01R
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Márka | Radaway |
| Profil | Fekete |
| Betét | Átlátszó biztonsági üveg |
Radaway Premium Pro Black DWJ fekete zuhanyajtó 160 cm Balos
Készleten
237.310 Ft
Cikkszám:
1014160-54-01L
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Márka | Radaway |
| Profil | Fekete |
| Betét | Átlátszó biztonsági üveg |
Radaway Premium Pro Black DWJ fekete zuhanyajtó 160 cm Jobbos
Készleten
237.310 Ft
Cikkszám:
1014160-54-01R
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Márka | Radaway |
| Profil | Fekete |
| Betét | Átlátszó biztonsági üveg |
RAVAK BLIX BLCP4 90 ÍVES ZUHANYKABIN
Készleten
218.070 Ft
Cikkszám:
3B270C00Z1
| Tömeg | 900 kg |
|---|---|
| Márka | Ravak |
| Profil | Króm |
| Zuhanykabin felszereltsége | zuhanytálca nélkül |
| Zuhanykabin formája | íves zuhanykabin |
| Zuhanykabin mérete | 90×90 |
| Zuhanykabin, Zuhanyajtó nyílása | tolóajtós |
| Zuhanykabin tulajdonsága | sarokba szerelhető |
| Betét | Átlátszó biztonsági üveg |
ROLTECHNIK SUVIA 80×80 ÍVES DUPLA GÖRGŐS ZUHANYKABIN
Készleten
117.810 Ft
Cikkszám:
K-0514
| Tömeg | 900 kg |
|---|---|
| Márka | Roltechnik |
| Profil | Króm |
| Zuhanykabin felszereltsége | zuhanytálca nélkül |
| Zuhanykabin formája | íves zuhanykabin |
| Zuhanykabin mérete | 80×80 |
| Zuhanykabin, Zuhanyajtó nyílása | tolóajtós |
| Zuhanykabin tulajdonsága | sarokba szerelhető |
| Betét | Átlátszó biztonsági üveg |
ROLTECHNIK SUVIA 80×80 ÍVES DUPLA GÖRGŐS ZUHANYKABIN ÖNHORDÓ ZUHANYTÁLCÁVAL
Készleten
153.810 Ft
Cikkszám:
ZS-0001
| Tömeg | 900 kg |
|---|---|
| Márka | Roltechnik |
| Profil | Króm |
| Zuhanykabin felszereltsége | zuhanytálcával |
| Zuhanykabin formája | íves zuhanykabin |
| Zuhanykabin mérete | 80×80 |
| Zuhanykabin, Zuhanyajtó nyílása | tolóajtós |
| Zuhanykabin tulajdonsága | sarokba szerelhető |
| Betét | Átlátszó biztonsági üveg |