Mind a(z) 4 találat megjelenítve
Radaway Torrenta KDJ szögletes zuhanykabin 100Bx90
Készleten
260.300 Ft
Cikkszám:
132246-01-01L
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Márka | Radaway |
| Profil | Króm |
| Betét | Átlátszó biztonsági üveg |
| Zuhanykabin felszereltsége | zuhanytálca nélkül |
| Zuhanykabin formája | szögletes zuhanykabin |
| Zuhanykabin, Zuhanyajtó nyílása | nyílóajtós |
| Zuhanykabin tulajdonsága | sarokba szerelhető |
| Zuhanykabin mérete | 90×100 |
Radaway Torrenta KDJ szögletes zuhanykabin 100x90J
Készleten
260.300 Ft
Cikkszám:
132240-01-01R
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Márka | Radaway |
| Profil | Króm |
| Betét | Átlátszó biztonsági üveg |
| Zuhanykabin felszereltsége | zuhanytálca nélkül |
| Zuhanykabin formája | szögletes zuhanykabin |
| Zuhanykabin, Zuhanyajtó nyílása | nyílóajtós |
| Zuhanykabin tulajdonsága | sarokba szerelhető |
| Zuhanykabin mérete | 90×100 |
Radaway Torrenta KDJ szögletes zuhanykabin 90Bx100
Készleten
260.300 Ft
Cikkszám:
132240-01-01L
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Márka | Radaway |
| Profil | Króm |
| Betét | Átlátszó biztonsági üveg |
| Zuhanykabin felszereltsége | zuhanytálca nélkül |
| Zuhanykabin formája | szögletes zuhanykabin |
| Zuhanykabin, Zuhanyajtó nyílása | nyílóajtós |
| Zuhanykabin tulajdonsága | sarokba szerelhető |
| Zuhanykabin mérete | 90×100 |
Radaway Torrenta KDJ szögletes zuhanykabin 90x100J
Készleten
260.300 Ft
Cikkszám:
132246-01-01R
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Márka | Radaway |
| Profil | Króm |
| Betét | Átlátszó biztonsági üveg |
| Zuhanykabin felszereltsége | zuhanytálca nélkül |
| Zuhanykabin formája | szögletes zuhanykabin |
| Zuhanykabin, Zuhanyajtó nyílása | nyílóajtós |
| Zuhanykabin tulajdonsága | sarokba szerelhető |
| Zuhanykabin mérete | 90×100 |