Mind a(z) 6 találat megjelenítve
Szűrés ár szerint
Szűrés márka szerint
Szűrés betét szerint
Szűrés profil szerint
- Króm 6
Szűrés zuhanykabin nyílása szerint
Radaway Furo Walk-in zuhanyfal 130 cm Balos
Készleten
273.600 Ft
Cikkszám:
10106688-01-01L, 10110644-01-01
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Márka | Radaway |
| Profil | Króm |
| Betét | Átlátszó biztonsági üveg |
| Zuhanyajtó, stb.. mérete | 130 cm |
Radaway Furo Walk-in zuhanyfal 130 cm Jobbos
Készleten
273.600 Ft
Cikkszám:
10106688-01-01R, 10110644-01-01
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Márka | Radaway |
| Profil | Króm |
| Betét | Átlátszó biztonsági üveg |
| Zuhanyajtó, stb.. mérete | 130 cm |
Radaway Modo New II Walk-in zuhanyfal törölközőtartóval 130 cm
Készleten
214.700 Ft
Cikkszám:
389134-01-01W
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Márka | Radaway |
| Profil | Króm |
| Betét | Átlátszó biztonsági üveg |
| Zuhanyajtó, stb.. mérete | 130 cm |
Radaway Premium Plus DWJ zuhanyajtó 130 cm
Készleten
169.575 Ft
Cikkszám:
33333-01-01N
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Márka | Radaway |
| Profil | Króm |
| Betét | Átlátszó biztonsági üveg |
Radaway Premium Plus DWJ zuhanyajtó 130 cm Fabrik üveggel
Készleten
176.700 Ft
Cikkszám:
33333-01-06N
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Márka | Radaway |
| Profil | Króm |
| Betét | Fabrik biztonsági üveg |
ROLTECHNIK VELIO 130 ZUHANYFAL KRÓM
Készleten
161.910 Ft
Cikkszám:
D-0138B
| Tömeg | 900 kg |
|---|---|
| Márka | Roltechnik |
| Profil | Króm |
| Betét | Átlátszó biztonsági üveg |
| Zuhanyajtó, stb.. mérete | 130 cm |