Mind a(z) 6 találat megjelenítve
Szűrés ár szerint
Szűrés márka szerint
Szűrés variáció szerint
Zalakerámia Carneval ZBK 701 fényes 20×25 cm falburkoló
Készleten
5.195 Ft
Cikkszám:
ZBK 701
| Tömeg | 17.3 kg |
|---|---|
| Márka | Zalakerámia |
| Méret | 20×25 cm |
Zalakerámia Carneval ZBK 702 matt 20×25 cm falburkoló
Készleten
5.195 Ft
Cikkszám:
ZBK 702
| Tömeg | 17.3 kg |
|---|---|
| Márka | Zalakerámia |
| Méret | 20×25 cm |
Zalakerámia Carneval ZBR 1 fényes 15×15 cm falburkoló
Készleten
5.195 Ft
Cikkszám:
ZBR 1
| Tömeg | 10.6 kg |
|---|---|
| Márka | Zalakerámia |
| Méret | 15×15 cm |
Zalakerámia Carneval ZBR 2 matt 15×15 cm falburkoló
Készleten
5.195 Ft
Cikkszám:
ZBR 2
| Tömeg | 10.6 kg |
|---|---|
| Márka | Zalakerámia |
| Méret | 15×15 cm |
Zalakerámia falicsempe – Elegance – 20×50 cm KIFUTÓ!
Készleten
6.595 Ft
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
| Tömeg | 19.94 kg |
|---|---|
| Variáció | ZBK 53940 KIFUTÓ!, ZBK 53941 KIFUTÓ!, ZBK 53942 KIFUTÓ! |
| Márka | Zalakerámia |
| Méret | 20×50 cm |
Zalakerámia padlóburkoló gres – Nord – 60×30 cm
Készleten
6.495 Ft
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
| Tömeg | 2202 kg |
|---|---|
| Variáció | ZGD 60061 NORD, ZGD 60062 NORD, ZGD 60063 NORD |
| Márka | Zalakerámia |
| Méret | 30×60 cm |