1–12 termék, összesen 53 db
Szűrés ár szerint
Szűrés márka szerint
Szűrés méret szerint
Szűrés variáció szerint
- Bianco 1
- Crema 1
- Desert Crema 1
Keramika Kanjiža Artic Dark 25×50 falburkoló Kifutó!
Készleten
4.938 Ft
| Tömeg | 28.35 kg |
|---|---|
| Márka | Keramika Kanjiža |
| Méret | 25×50 cm |
Keramika Kanjiža Artic Ice 25×50 falburkoló Kifutó!
Out of stock
4.938 Ft
| Tömeg | 19 kg |
|---|---|
| Márka | Keramika Kanjiža |
| Méret | 25×50 cm |
Keramika Kanjiža Artic Ice 33×33 cm padlóburkoló Kifutó!
Készleten
5.394 Ft
| Tömeg | 26.56 kg |
|---|---|
| Márka | Keramika Kanjiža |
| Méret | 33×33 cm |
Keramika Kanjiža Artic Line 25×50 falburkoló Kifutó!
Készleten
5.170 Ft
| Tömeg | 19 kg |
|---|---|
| Márka | Keramika Kanjiža |
| Méret | 25×50 cm |
Keramika Kanjiža Bianca fényes 25×50 cm falburkoló
Készleten
6.290 Ft
| Tömeg | 19 kg |
|---|---|
| Márka | Keramika Kanjiža |
| Méret | 25×50 cm |
Keramika Kanjiža Bianca Jazz 25×50 cm falburkoló
Készleten
6.290 Ft
| Tömeg | 24.5 kg |
|---|---|
| Márka | Keramika Kanjiža |
| Méret | 25×50 cm |
Keramika Kanjiža Bianca matt 25×50 cm falburkoló
Készleten
6.290 Ft
| Tömeg | 19 kg |
|---|---|
| Márka | Keramika Kanjiža |
| Méret | 25×50 cm |
Keramika Kanjiža Bianca Mild 25×50 cm falburkoló
Készleten
6.290 Ft
| Tömeg | 24.5 kg |
|---|---|
| Márka | Keramika Kanjiža |
| Méret | 25×50 cm |
Keramika Kanjiža Bianca Print 25×50 cm falburkoló
Készleten
6.290 Ft
| Tömeg | 24.5 kg |
|---|---|
| Márka | Keramika Kanjiža |
| Méret | 25×50 cm |
Keramika Kanjiža Breccia Sarda Mosaic 3D 25×75 cm falburkoló
Készleten
7.090 Ft
| Tömeg | 20.00 kg |
|---|---|
| Márka | Keramika Kanjiža |
| Méret | 25×75 cm |
Keramika Kanjiža Cement Beige 29,5×59 cm Ret. padlóburkoló
Készleten
8.190 Ft
| Tömeg | 21 kg |
|---|---|
| Méret | 29,5×59 cm |
| Márka | Keramika Kanjiža |
Keramika Kanjiža Cement Beige 59×59 Ret. padlóburkoló
Készleten
8.990 Ft
| Tömeg | 26.92 kg |
|---|---|
| Méret | 59×59 cm |
| Márka | Keramika Kanjiža |