25–36 termék, összesen 54 db
Szűrés ár szerint
Szűrés márka szerint
Szűrés méret szerint
Szűrés variáció szerint
Keramika Kanjiža Habitat Waves Ice 25×50 cm falburkoló
Készleten
5.990 Ft
| Tömeg | 19 kg |
|---|---|
| Márka | Keramika Kanjiža |
| Méret | 25×50 cm |
Keramika Kanjiža Habitat Waves Ice Noce 25×50 cm falburkoló Kifutó!
Készleten
5.170 Ft
| Tömeg | 19 kg |
|---|---|
| Márka | Keramika Kanjiža |
| Méret | 25×50 cm |
Keramika Kanjiža Habitat Waves Noce 25×50 cm falburkoló Kifutó!
Készleten
5.170 Ft
| Tömeg | 2835 kg |
|---|---|
| Márka | Keramika Kanjiža |
| Méret | 25×50 cm |
Keramika Kanjiža Hardrock Grey R11 30×60 cm padlóburkoló
Készleten
7.790 Ft
| Tömeg | 19.32 kg |
|---|---|
| Méret | 30×60 cm |
| Márka | Keramika Kanjiža |
Keramika Kanjiža Hardrock Terra R11 30×60 cm padlóburkoló
Készleten
7.790 Ft
| Tömeg | 19.32 kg |
|---|---|
| Méret | 30×60 cm |
| Márka | Keramika Kanjiža |
Keramika Kanjiža Hardrock White R11 30×60 cm padlóburkoló
Készleten
7.790 Ft
| Tömeg | 19.32 kg |
|---|---|
| Méret | 30×60 cm |
| Márka | Keramika Kanjiža |
Keramika Kanjiža Joy Grey 20×60 cm falburkoló Kifutó!
Készleten
5.494 Ft
| Tömeg | 23.80 kg |
|---|---|
| Márka | Keramika Kanjiža |
| Méret | 20×60 cm |
Keramika Kanjiža Joy Mosaic 3D White 20×60 cm falburkoló
Készleten
6.890 Ft
| Tömeg | 23.80 kg |
|---|---|
| Márka | Keramika Kanjiža |
| Méret | 20×60 cm |
Keramika Kanjiža Joy Petals 3D White 20×60 cm falburkoló
Készleten
6.890 Ft
| Tömeg | 23.80 kg |
|---|---|
| Márka | Keramika Kanjiža |
| Méret | 20×60 cm |
Keramika Kanjiža Joy White 20×60 cm falburkoló
Készleten
6.690 Ft
| Tömeg | 23.80 kg |
|---|---|
| Márka | Keramika Kanjiža |
| Méret | 20×60 cm |
Keramika Kanjiža Marmo Bianco 25×75 cm falburkoló
Készleten
7.190 Ft
| Tömeg | 20.37 kg |
|---|---|
| Márka | Keramika Kanjiža |
| Méret | 25×75 cm |
Keramika Kanjiža Mercury Beige 25×50 cm falburkoló
Készleten
5.990 Ft
| Tömeg | 28.35 kg |
|---|---|
| Márka | Keramika Kanjiža |
| Méret | 25×50 cm |